Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

karartmalı dikiz aynasının olmayışının çözumu:)

Konu, 'Altea' kısmında whiteline-XL tarafından paylaşıldı.

1. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    arkadaşlar aracımda kendiliğinden kararan otomatik iç dikiz aynası yoktu ve arkadan gelen arabaların farları çok rahatsız ediyordu. bende kendimce bir çözum urettim ve uyguladım.

arabamın göruntusunu acaip değiştirdi ve oldukça da işe yarıyor.

çözum:

3 numara cam filmi:) tavsiye ederim.

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Aynaya mı? puhahahahha:p

3. skymz

skymz SCW Üyesi

1.545
    348
    83
    Altea xl style donanımda kararan dikiz aynası özelliği yokmu gerçekten????:(

4. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    hayır arka cama yapıldı komple.

5. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    2010 da gelenlerde yok. ama şimdi gelen araçlarda da kararan dikiz aynası otomatik yanan farlar,yağmur sensorunu koymuşlar. benim arabada da arka kapılarda perde çift katlı bagaj,köpek filesi,ön koltukların arkasında tepsi,ön de park sesöru,lastik basınç ikaz sistemi var. 2011lerde bunlar yok.

6. Gani

Gani SCW Üyesi

291
    1
    18
    Ekleme ve çıkarma işlerinde Seat number one:eek:key:

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    gani guzel konustun valla:D

8. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Hacı ya :D biz o film işini araba çıktığındaki ilk on kilometre içerisinde hallediyoruz sen geç kalmışsın be kardeşim :D

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    arka cam a 1 numara yaptırsanızda aynı sonucu verirdi sen memnunsan problem yok ancak geceleri geri yanaşmalar çok sıkıntı olur görüş çok düşer....

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    kanka geç kalmadım bilerek yaptırmıyordum ama yetti artık. geçen sercan puntonun arka camını yaptırmış abi ver seninkinede yaptırayım dedi aldı gitti.

yoo pek bi sorunum yok oldukça memnunum. arkadan projektörle selektör yapsalar umurumda olmuyor öteki turlu çok rahatsız oluyordum. benim arabanın arkasa uzun ve yuksek olduğu için zaten orta dikiz pek işe yaramıyordu. sensörler yardımcı oluyor. birde araba komple 3 değil sadece bagaj camı filmli diğerleri natural.

Sayfayı Paylaş