Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karartmalı dikiz aynasının olmayışının çözumu:)

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımda kendiliğinden kararan otomatik iç dikiz aynası yoktu ve arkadan gelen arabaların farları çok rahatsız ediyordu. bende kendimce bir çözum urettim ve uyguladım.

arabamın göruntusunu acaip değiştirdi ve oldukça da işe yarıyor.

çözum:

3 numara cam filmi:) tavsiye ederim.

Altea xl style donanımda kararan dikiz aynası özelliği yokmu gerçekten????:(

Altea xl style donanımda kararan dikiz aynası özelliği yokmu gerçekten????:(

2010 da gelenlerde yok. ama şimdi gelen araçlarda da kararan dikiz aynası otomatik yanan farlar,yağmur sensorunu koymuşlar. benim arabada da arka kapılarda perde çift katlı bagaj,köpek filesi,ön koltukların arkasında tepsi,ön de park sesöru,lastik basınç ikaz sistemi var. 2011lerde bunlar yok.

Ekleme ve çıkarma işlerinde Seat number one:eek:key:

Hacı ya :D biz o film işini araba çıktığındaki ilk on kilometre içerisinde hallediyoruz sen geç kalmışsın be kardeşim :D

arka cam a 1 numara yaptırsanızda aynı sonucu verirdi sen memnunsan problem yok ancak geceleri geri yanaşmalar çok sıkıntı olur görüş çok düşer....

Hacı ya :D biz o film işini araba çıktığındaki ilk on kilometre içerisinde hallediyoruz sen geç kalmışsın be kardeşim :D

kanka geç kalmadım bilerek yaptırmıyordum ama yetti artık. geçen sercan puntonun arka camını yaptırmış abi ver seninkinede yaptırayım dedi aldı gitti.

arka cam a 1 numara yaptırsanızda aynı sonucu verirdi sen memnunsan problem yok ancak geceleri geri yanaşmalar çok sıkıntı olur görüş çok düşer....

yoo pek bi sorunum yok oldukça memnunum. arkadan projektörle selektör yapsalar umurumda olmuyor öteki turlu çok rahatsız oluyordum. benim arabanın arkasa uzun ve yuksek olduğu için zaten orta dikiz pek işe yaramıyordu. sensörler yardımcı oluyor. birde araba komple 3 değil sadece bagaj camı filmli diğerleri natural.

Geri
Üst Alt