Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kararsız Kaldım

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi benim aracım yağ yakıyordu bugün kayseri yetkili servis hyundai gürpınara götürdüm ve kötü haber burada geldi bana denen bu durumlarda sadece sibob keçesi ile kurtulur diyen usta yalan söyler dediler üst kapak açıldıktan sonra dedi siboblara bi ayar felan dedi onlar yapılacakmış normal haliyle sana 750-1000 tl arası masraf çıkar ama daha değişik şeyler çıkma ihtimalide yüksek motorda isteyebilir dedi şimdi kararsız kaldım yaptırsam mı yoksa masraf etmeden satışamı çıkarsam

Dedin abi ama büyük sözü tutmadık :) bi yandan ilanı şimdilik öylesine ekleyim diyorum abi fiyatı bulursam vereyim diyorum ortada kaldım yani
kardeşim ilanı koy .aynı zaman da araştırma yap daha ucuza helledebilecek miisin bibak ama ilan olsun bulun ca yapıştır leon can dır resimleri hatırla

Bence bu halde satma sattığın kişide seni bulur fatih iyi bir araştırma ile daha ucuza halledebilecek birini bulmaya çalış yaptırdıktan sonra ya binersin tertemiz yada içine sinmezse satarsın buluruz sana temiz bir MK1 lpg li :eek:key:

Abi sen o arabayı yaptır sat bence o araba sana sıkıntı çıkartmaya devam edicek yaptır sonra güzel fiyattan sat.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi benim aracım yağ yakıyordu bugün kayseri yetkili servis hyundai gürpınara götürdüm ve kötü haber burada geldi bana denen bu durumlarda sadece sibob keçesi ile kurtulur diyen usta yalan söyler dediler üst kapak açıldıktan sonra dedi siboblara bi ayar felan dedi onlar yapılacakmış normal haliyle sana 750-1000 tl arası masraf çıkar ama daha değişik şeyler çıkma ihtimalide yüksek motorda isteyebilir dedi şimdi kararsız kaldım yaptırsam mı yoksa masraf etmeden satışamı çıkarsam
diyorum gene diyorum bu yag yakma kronik bi sorun hundai de

bence aracın bu sekılde satısı olsa bıle ılanda bunun belırtılmesı lazım eger belırtmeden satısa konulursa ve bırısı alırsa karsıdakının halını dusunemıyorum bu fıyatlardakı aracları alıcak kısıler zarzor paralarını denklestırıp aracı alıyorlar ve bole bır durumda dırek araclardan soguyorlar ayrıca zaten son parasına kadar arabaya veren kısılere boyle suprızler cıkması onların sıkıntı yasaması demektır

Durumu anlatır söylersin masrafı fiyattan düşersin ama soru işareti başka ne çıkarır alırlar mı bu haliyle birde o var ama genede sat gitsin derim genede sen bilirsin fatihcim :confused:

Geri
Üst Alt