Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kararan dikiz+far+yağmur sensörü

yasarmars

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.aracım 2012 tdi dsg.malum bu sensörlerin hiç biri yok.yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum.servisten sordum,sonradan takılamıyor dediler.yaptıran veya bu konu hakkında fikri olan varmıdır.yağmur sensörünü bağladığımızda silecek kolu değişmesi gerekirmi?

Sonradan takılabir bunların hepsi. BCM'de yeri varsa yağmur sensörü aktif olarak çalışır. Ben aynayı uzun süre arayıp bulamamıştım. Yağmur sensörünün ayrı bir silecek kolu yok. Silecek kolu bir tık yukarıdayken çalışıyor. Aksi durumda kapalı sürekli.

aslında yağmur sensörü gereki olmayabilir mesela gazetelerde şöyle bir başlık vardı. bu durumda sakın silecekleriniz çalıştırmayın diye çünkü üst geçilerden aracın ön camına yumurta yada boyalı bişeyler atıyorlar sonra sensör silecekleri devreye sokuyor camlar bulanıyor ve kaza yaptırıp aracı soyuyorlar mış

aslında yağmur sensörü gereki olmayabilir mesela gazetelerde şöyle bir başlık vardı. bu durumda sakın silecekleriniz çalıştırmayın diye çünkü üst geçilerden aracın ön camına yumurta yada boyalı bişeyler atıyorlar sonra sensör silecekleri devreye sokuyor camlar bulanıyor ve kaza yaptırıp aracı soyuyorlar mış

O nasil bir zihniyetmis tövbe yarabbim millet şaşırmış artık :eek:

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Otomatik yağmur sensörü zaten sürekli acik kalmıyor sadece yağmurlu havalarda acıyor sunuz hiziniza ve yağmur hizina göre hızlanıyor 2010 clioda vardi

mobil

Geri
Üst Alt