Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

karakter olarak leon...

Haha yok yav askerden önce benimde bi forum sitem vardı onu kurcalıya kurcalıya bi çok şeyi öğrenme fırsatım oldu.Forumu kurana kadar kaç kere çökertip geri düzelttim hatırlamıyorum :D
askerden önce forum sitenin adı neydi konusu neydi kardeşim??
ama nette bilgin güzel biz o kadar zaman harcayamıyoruz...

yaw sana bi kamyon alakta kurtulak bu ne yavvv :D allah netmesin seni. :eek:

yaw sana bi kamyon alakta kurtulak bu ne yavvv :D allah netmesin seni. :eek:
niye ağam yaa beğenmedin mi kızlar bakmazsa çalarak deli ederim o zaman bakarlar........
daha korna projem devam edecek çocukluğumdaki rahmetli dedemin araçlarını hatırlıyorum hep kornaya basmak için can atardım şimdi en alasını zevkine yaptırdım ama ooo yok... o günlerime neler vermezdimmm...

inşallah projelerin devamınıda getirirsin abi ne diyelim gerçekten zevkler ve renkler tartışılmaz :)
Hayallerinin peşinden de koşmak güzel :)
Çok farklı olmuş araba sadece kornasıyla değik rengi olsun bagaj ışığı olsun plakası olsun :D Gaziantep'de tek sanırım ? :D

inşallah projelerin devamınıda getirirsin abi ne diyelim gerçekten zevkler ve renkler tartışılmaz :)
Hayallerinin peşinden de koşmak güzel :)
Çok farklı olmuş araba sadece kornasıyla değik rengi olsun bagaj ışığı olsun plakası olsun :D Gaziantep'de tek sanırım ? :D
korna projesi olarak sırada ıslık ve çiftetelli korna yaptıracağım bu kornalarla bu araç sanırım dünya da tekim...
evet bir zamanlar hayal eden bir çocuktum şimdi yıllar sonra gerçekleştiriyorum...
Gaziantep 'in makyajlı kasa olarak tek renk ve çeşidiyim ne de olsa efsane kaptan Uzun Hulis 'in torunuyum ona layık olmalıyım...

Geri
Üst Alt