Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karadzic ilk mahkemesine çıkıyor..

Floydian

Kayıtlı Üye
Karadzic ilk mahkemesine çıkıyor. Bosna Savaşı'nda işlediği soykırım ve savaş suçlarından dolayı hakkında Lahey'deki Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi tarafından dava açılmıştır. Hakkında ABD hükümeti tarafından 5 milyon dolarlık ödül vaat edilmiş, 21 Temmuz 2008 tarihinde yakalanmıştır.Yakalandığı, Sırbistan başbakanı Boris Tadiç tarafından açıklandı. Karaciç’in eski Yugoslavya’daki savaş suçlularını yargılamak amacıyla kurulan özel savaş suçları mahkemesindeki yargıçların önüne çıkarılacağı belirtildi. Karadzic Bosna Kasabı olarak bilinmektedir.

Alıntıdır..

yaratıklardan biri de bu. 10 ay susma hakkını kullanmayı planlıyor.

abi ben olsam yaratık diyerek buna yaratık vasfındakilere hakaret etmezdim :)

yaratıklar bu adamdan daha kaliteli varliıklar

köpeklere hakaret etme İsmail. ben direk etiketlemedim, boşuna laf etmeye de gerek yok bunun için.

Yazık Bu Adam Sorgularmalardan Ve Arkalarındaki Güçleri Bi Şekilde Öğrenip Hemen İdam Edilmeliydi!!!

Şimdi Bu Adamın Hakları Var Dimi Bide Avukatı Vardır.......... Onu Bırak Mahkemede Biz Neysek Oda O Dimi Genel Adalet Dedikleri Bumu İnsan Hakları?... Bu mu İnsan Hakları Dedikleri Yok Abi Şeriat Kanunu Halk Taşlıycak Sonra Sokak Hayvanlarına Mama Yapılacak Bu Şahıstan......
Yada Bi Kanal Görevlendirilcek Bu Konuda Bu Adama Günlerce Bir Odada İşkence Yapılacak Bizde Oturup TV Karşısında Bi Elde Chips Bi Elde İçicek Keyifle İzliycez....

Yada Bizimkiler Gibi Bir Adada Yıllarca Yediği Önünde Yemediği Arkasında besliycekler!!!.....

Bunlar Benim Düşüncelerim Aksiyon Olsun Millet Okusun Gülsün Diye Yazmadım Kimse Bana Katılmak Zorunda Değil.....

abi şimdi adam diyerek adam sıfatındakilere hakaret ettin yahu :)

not: söylediklerine katılıyorum.

Geri
Üst Alt