Karadeniz ses ver | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Karadeniz ses ver

Emre-34

Kayıtlı Üye
Selamınaleykum herkese hayırlı ramazanlar
Abiler kardeşler bir karadeniz buluşması yapalım diyorum tabi katılım sağlanırsa ortak bir noktada hem tanışmış oluruz karadenizide ayaklandırmış oluruz gelmek isteyen arkadaşlar konu baslıgını takip etsin cuma günü ister iftar yapalım ister iftardan sonra yada ctesi falanda olabilir ortak bir karar alıp görüşelim derim
Haydi Bismillah

dadaş34

VİP Üye
Administrator
Abiler kardeşler bir karadeniz buluşması yapalım diyorum tabi katılım sağlanırsa ortak bir noktada hem tanışmış oluruz karadenizide ayaklandırmış oluruz gelmek isteyen arkadaşlar konu baslıgını takip etsin cuma günü ister iftar yapalım ister iftardan sonra yada ctesi falanda olabilir ortak bir karar alıp görüşelim derim
Haydi Bismillah
güzel düşünce kardeşim emeklerine saglık hadı hayırlısı

seckin2001

Kayıtlı Üye
Haydi Bismillah
tarih netleşirse bende katıla bilirim haydi Karadeniz :)

Mahmut toy

Kayıtlı Üye
Vallahi foruma üye olduğumdan beri ilk Karadeniz lafını duydum diyebilirim kardeşim işin zor gibi