Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kara tren'in yeni makinisti

arkadaşlar ders çalışmak zorunda olduğum için foruma hiç girememiştim ama şimdi görüyorum yazılanlar beni çok mutlu etti herkese sonsuz teşşekkür ederim şunu söyliyebilirimki bukadar güzel gidip bu kadar az yakan bi araç daha yoktur galiba ben çok ama çok memnunum iyikide aracımı satıp cupra'yı almışım çok da eğleniyorum sürerken ama tedbiri elden bırakmamak lazım hiç bir zaman :D:)

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

tek sözüm sana delikanlı bu cupra yorgunnnnnnnn gitmeyoooo:D:)

kara tren gecikir belki hiç gelmez :D

arkadaşlar ders çalışmak zorunda olduğum için foruma hiç girememiştim ama şimdi görüyorum yazılanlar beni çok mutlu etti herkese sonsuz teşşekkür ederim şunu söyliyebilirimki bukadar güzel gidip bu kadar az yakan bi araç daha yoktur galiba ben çok ama çok memnunum iyikide aracımı satıp cupra'yı almışım çok da eğleniyorum sürerken ama tedbiri elden bırakmamak lazım hiç bir zaman :D:)

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:53 ----------

tek sözüm sana delikanlı bu cupra yorgunnnnnnnn gitmeyoooo:D:)

bukadar lafım uzerıne utanıpta eksozu 2 kurusluk seyı geıtmedın ya helal olsun sana.o cupra yar olmaz olum sana ben soelyım.....

bu aracın tipine aldanıp yolda peşine takılanlar cok kotu bır cevap alacaklar:):):):):):):):)

bukadar lafım uzerıne utanıpta eksozu 2 kurusluk seyı geıtmedın ya helal olsun sana.o cupra yar olmaz olum sana ben soelyım.....

olum kaç haftadır görüşmüyoruz ayarlamıyosunuz zaten onun dışında ne aradığınız var ne de sorduğunuz,bana sen yapıyosun 3 kuruşluk şeyin lafını gel olum sabitiz biyere kaçtığımız yok bizim

---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

bu aracın tipine aldanıp yolda peşine takılanlar cok kotu bır cevap alacaklar:):):):):):):):)

dün bi tanesi aldı cevabını dişli deildi ama scirocco'ydu :D

bıde ben sana gelcm ya yasından basından utan altında dızel araba var ayıp ayıp bıde bana dıyosun arayıp sormuyosun dıe ha oo hadı daha neler olak bakalım arabandan o jantlşarı sokmeyen ogünü............

kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız binmen dileklerimle birlikte bu akşam ümitköye gelmeni istiyorum gelmezsen kulaklarını baya bi çınlatıcam haberin olsun :D

emrecim en sonunda aldın. hadi hayırlı olsun. gerçekten on numara bir araçtır. değerini iyi bil. kazasız belasız sürüşler kardeşim.

buguna racı test ettım patlak bu araba yaaa..:)

sadece dusuk devırlerde cok lag var ama yuksek devırde efsane.

farklı ve mantıklı bir seçim olmuş. Hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt