Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kara tren'in yeni makinisti

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
Sonunda aracı bugün resmi olarak aldım. Leon'umdan sonra, Ibiza alacağım için biraz beklentilerim düşüktü. Ancak aracın Cupra, hele de dizel olmasını fazla küçümsemişim. Binip rahatça kullandıktan sonra özellikle performansı beni çok şaşırttı. Bu kadar iyi gideceğini ve duracağını gerçekten beklemiyodum. Ne kadar iyi bir seçim yaptığımın farkına, servise bi kaç parça almak için gidip birbirinin tıpatıp aynısı Leon'ları bir arada gördükten sonra bir kez daha anladım. Az yakar, çok kaçar dedikleri bu olsa gerek :D

spa0011.jpg

spa0010k.jpg

28052010194.jpg

28052010193.jpg

28052010192.jpg

hayırlı olsun kardes
kazasız belasız gule gule kullan

Hayirli olsun cok guzelmis..

hadı hayırlı olsunda eksoz nerde ya yuh yahhh.bı test surusu yapıcaz yorma kafanı:)

emre hayırlı olsun kardeşim istediğin oldu güle güle kullan:)

Hayirli olsun Emre. Gecen hafta sonu bende bindim Ibiza cupraya; aynen dedigin gibi performansi ve durma kabiliyeti beni de etkiledi. Allah nazardan esirgesin.
Gule gule kullan.

hayırlı olsun emre...radikal bi karar aldın ama iyi yaptın ;)

Geri
Üst Alt