Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kara tren 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben aractan cok memnunum hemde cok hanı böyle iyi gdipde bu kadar az yakan bi araba yok ben şehir ici kullanımda inanılmaz ama 4.2 lt yakıyorum ortalama olarak insanın yuzu gulüyo walla bu zamanda ayrıca cupra diyorum işte ki şunuda söyliyim ben basarken ınsanların o şaşkın bakısları insanın yuzunü guldurüyo gerçekten bi kaç video koyucam da b8 aralar hem çekemedim hemde zaman bulamadım
;)
Sen önce eksiklerini gider arabanın :D

ugur un arac ile sadece motorlari takas etsek olur mu acaba??

bi de frenler tabi :) gerisi laizm degil bana :D

Ben aractan cok memnunum hemde cok hanı böyle iyi gdipde bu kadar az yakan bi araba yok ben şehir ici kullanımda inanılmaz ama 4.2 lt yakıyorum ortalama olarak insanın yuzu gulüyo walla bu zamanda ayrıca cupra diyorum işte ki şunuda söyliyim ben basarken ınsanların o şaşkın bakısları insanın yuzunü guldurüyo gerçekten bi kaç video koyucam da b8 aralar hem çekemedim hemde zaman bulamadım
;)

Nazar degmesin keyfine kardesim gule gule kullan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt