Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar pençesi

akg58

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu tarzda bir ürün kullanmak abs,esp vs. gibi sitemlere zarar verirmi? Kullanan varmı aceba? Zincir kullanmanın sakıncalı olduğunu biliyorum ama bu alet nasıldır aceba, detaylı bir bilgiyede ulaşamadım. Aslında en iyisi kışlık lastiktir ama aracı yeni aldığım için biraz borçluyum o yüzden gelecek kışa kadar alamam, bunu alsam idare edermi, sizce?
http://www.hepsiburada.com/oa/productdetails.aspx?categoryid=264013&productid=otbasy-kr11

walla abs esp yi bilmemde amortisörlere we ön takımına epey bi zarar werecek gibi gözüküyo çünkü : aparat her zemine temas ettikten sonra lastik tekrar zemine değecek we bi süre sonra tekrar aparat zemine gelecek ... böylece sürekli bi wuruntu olacak ön takımına ;) zincirlerde eskiden bu tarzdaydı ama artık onlarıda çapraz değil sıralı yapıyolar lastik hiç zemine değmiyo , araç sürekli zincirin üstünde olduğundan ön takım biraz daha az hasar görüyo ...

Sipariş verecektim ama zararı olacaksa bu kış idare edecez artık zaten buralara kar yağdığı yok ama Ankaraya gidip gelince sorun olabilir.

çok isabetli bi konu olmuş bende merak ediyorum cevapları.. kullanan yada gören varmıdır böyle bi ürünü..takılması zincirden kolay gibi duruyo..zincir iyi sıkılmassa yada koparsa çamurluklara zarar vermesi muhtemeldir..bu ürünün sanki kopma olasılığı yok gibi. gören duyan kullanan??

Yeni bir ürün olduğu belirtilmiş nette araştırdım herhangi bir bilgiye rastlamadım, daha önce buna benzer plastikten imal edilmiş aletler vardı her lastiğe iki adet olacak şekilde satılıyordu onunla ilgilide bişey bulamadım. Fiyatı olarak cazip insan ister istemez 2 lastiğe ort. 250 verecem buna 40 diye düşünüyor ama işgörebilirliği nasıl aceba?

bence bu alet zincirden daha az zarar verir ön takıma vs..

zincirin 2 türü war ama x tipi zincir alırsan gene wuruntu yapıyo ama Z tipi zincir olursa lastik tabana değmediği için herhangi bir sarsıntı weya wuruntu olmuyo ;) bu alet ebatında bikaç tane tahtayı yola koyup üstünden geçin bi aynı o şekilde kmlerce yol gidiyomuş gibi hesaplayın =)

geçen gün birisimi paylaşmştı benmi görmüştüm hatırlamıyorum böle pençe diilde komple tekere geçirilen kumaş tarzı bişey wardı ? zarar vermesin diyosanız o tarz bişeye bakın ..

bide kauçuk kar zinciri war . o buna kıyasla daha rahat olcaktır.

çok işlevsel bi ürün değil zaten araçlara zincir takmak yeteri kadar zarar veriyo bunun aralıkları çok açık olduğu için sıkıntı yaratır ön takım ve amortisörleri çok yıpratır...

Geri
Üst Alt