Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Lastiği Fiyatları

ben gecen yıl yokohoma almıştım aynen devam 205 tl ye tanesi:eek:key:

sen aldıysan vardır bi bildiginnn ;) kışın sartt yolculuk nereye
la kardeş ne erciyesi yav bizim buraların ordan farkı yok dagın dibin deyiz şimdiden yerde 10 cm kar var caddeleri temizliyolar ama dag yolu hep karlı buzlu bide ben sürekli ankaraya gidiyom hep uzun yol şart mecburen yani çoluk çocuk giyoz allah göstermeye hani yani

bide kayseriye kış memleketi derler caddeler takır takır kuruu sabah inceden yagmur yagdı durdu :mad::( abii olmazsa olmazz biz tedbirimizi alalımda dereden yukarı yokuşmu başlar derlerr:)daha ben evlenmeden ne zaman evlendin masalahh allah yokluklarını göstermesin :eek:key:

bide kayseriye kış memleketi derler caddeler takır takır kuruu sabah inceden yagmur yagdı durdu :mad::( abii olmazsa olmazz biz tedbirimizi alalımda dereden yukarı yokuşmu başlar derlerr:)daha ben evlenmeden ne zaman evlendin masalahh allah yokluklarını göstermesin :eek:key:
kardeş bende anlamdım nezaman evlendim ama bibaktım iki tane ellerinden öper çocuk var askerden geldim evlenmemk için evden kaçtım ama nafile bi evdekilerin yüzünü görek diye gittik halkayı geçirdiler

kardeş bende anlamdım nezaman evlendim ama bibaktım iki tane ellerinden öper çocuk var askerden geldim evlenmemk için evden kaçtım ama nafile bi evdekilerin yüzünü görek diye gittik halkayı geçirdiler
allah mesut etsin zamanı vakti gelince kurtulusun yokk artık cocukların dugunune gelir oynarımm:)

Petlas lastikler nasıldır abi bir bilgin var mı .? 185 TL tanesini veriyorlarda.
petlası önermem neden dersen bir zamanlar kullanan kamyoncuları iflasın eşiğine getiren kalitesiz bir lastikdir zamanında rahmetliden duymuştum ama şimdi bilemiyorum kaliteyi düzeltti mi devletten özel sektöre doğru yol aldı....
yinede yerlide lassa ithalde nokian veya goodyear derim...

Geri
Üst Alt