Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Lastiği Fiyatları

LeonStyle

Kayıtlı Üye
kış lastiği takanlar varsa abilerim fiyatlarını burdan yazabilirmi ebatıyla beraberinde. + markası
fiyatları merak edenler buradan öğrenebilirler. + bende öğrenirim standart lastikler var üzerinde . :(

Nokian WR A3 205-55-16-91 H 2 ay önce tanesi 240 tl ye almıştım... şu an çok memnunum üstüne kar lastiği tanımam rakipsiz kalitelidir...

Petlas lastikler nasıldır abi bir bilgin var mı .? 185 TL tanesini veriyorlarda.

175/70/r14 goodyear ug8 çok daha ucuza istanbulda vs taktıran var ama kütahyada goodyear montu hediyeli 160*4=640tl 3 ay ertelemeli 6 taksitti galiba. bugün ilk kar sınavını geçti desek yalan olmaz herhalde.

195 65 15 goodyear ug 8 145 tl 4 taksitli fiyatı... 1 ay önce alındı... Bu gün istanbulun sulu karlı, yer yer buzlu yollarında test edildi . Normal bir günmüş gibi bindim... hatta gazladım, patiledim...banamısın demiyor lastik... kış lastiği büyük rahatlıkmış

kış lastiği hakkında iyiki konu açmışsınız. bende bu arada şunu sormak istiyorum. cidden gerek varmı. sonuçta kar pek yollarda eskisi gibi durmuyor artık 2-3 gün içinde belediye yollları açıyor birde ana yollar hep açık zaten. ben şahsen 10 seneden beri araç kullanıyorum hiç kış lastiği ihtiyacım olmadı. sadece çok kar yağdığında 2-3 gün kullanmıyom. yok ben uludağa çıkarım diyorsan ben çıktım Q7 ve X6 ların bile kar lastikli yolda kaydığını gördüm. belki konuyu farklı bir yola çevirdim ama eğer yanlışsam lütfen düşüncemi değiştirin :)

kış lastiği hakkında iyiki konu açmışsınız. bende bu arada şunu sormak istiyorum. cidden gerek varmı. sonuçta kar pek yollarda eskisi gibi durmuyor artık 2-3 gün içinde belediye yollları açıyor birde ana yollar hep açık zaten. ben şahsen 10 seneden beri araç kullanıyorum hiç kış lastiği ihtiyacım olmadı. sadece çok kar yağdığında 2-3 gün kullanmıyom. yok ben uludağa çıkarım diyorsan ben çıktım Q7 ve X6 ların bile kar lastikli yolda kaydığını gördüm. belki konuyu farklı bir yola çevirdim ama eğer yanlışsam lütfen düşüncemi değiştirin :)

kar lastiği tabiri doğru olmayacaktır. bu lastikler kış lastiği olarak satılıyor. +7 derecenin altında normal lastikler esnekliğini ve yol tutuş kabiliyetini büyük oranda kaybediyor. bu derecelere uygun hamurda üretilmiş lastiklerdir kar lastikleri. araçların 4 çeker olması da pek mühim değil bence. geçtiğimiz sene bahçeköy yolunda conti ts830'lar ile tık demeden ilerledim yokuş yukarı. yolda kalan bir sürü 4 çeker arabaya da selam çaktım giderken. :) bu sene araba satılık diye taktırmayı ertelediğim için ufacık karda araba milim ilerlemedi. ikisinin arasındaki fark çok büyük.

kış lastikleri ile ilgili atlanan en önemli nokta bu lastikler sadece karda çalışmıyor. karda yazlık lastiklerden farklı bir performans sergilemenin yanında yağmurlu ve soğuk havalarda da size inanılmaz düzgün bir duruş mesafesi ve yol tutuşu sunar. o yüzden anayollarda dahi size ayrı bir güvenlik sağlayacaktır.

bunları göz ardı etmeyin lütfen. :)

Gecen hafta aldım bende 205 /55 / 16 Nokian WR D3 250 TL ye aldım. Üretim tarihi 06/12/2012.

ben de yeni aldım petlas tanesini 170 den lastikleri cady dede kullanmıştım güzeller :eek:key:

Geri
Üst Alt