Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar geliyor... Fotoğraflar beyazlaşıyor :)

ukku

Kayıtlı Üye
Audi-versus-BMW-in-sneeuw.jpg

burda anlatılmak istenen şey audinin kar lastikleriyle 4*4 çıktığı yere BMW yaz lastikleriyle arkadan ittire ittire mi çıkmış, bide dalga geçmiş M yapıştırmış :p

burda anlatılmak istenen şey audinin kar lastikleriyle 4*4 çıktığı yere BMW yaz lastikleriyle arkadan ittire ittire mi çıkmış, bide dalga geçmiş M yapıştırmış :p

bence sen anlamak ıstedıgın yere cekmıssın abı :) arkadasımın s3 unde ps2 lastıkler varken ustunde kar yagdıgında taksım-unkapanı arasında gazlıoduk maksat karda yanlamak olsun dıye :) aynı zamanda adam zewkıne kartepeye cıkıyordu aynı sekılde :)

Hahaha puhaha
Quattro reklamı olmuş bu bayıldım :D

Ateş ettim demek ki hedefi vurmuşum hahaha.

ben olsam güvenli sürüş için avartardaki lastikleri kullanırdım

Yalnız bi uyarı yaparım....
Quattrolara kesinlikle kar lastiği önermiyorum... Hayatın zevkini alamıyorsunuz :) Ancak buzlu zeminde flan takarsanız iyi olabilir.. Diğer türlü kuru havada gitmeyle karlı yolda gitmenin arasında bi fark olmuyo :eek: :kizgin:

Geri
Üst Alt