Kar Çorabı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kar Çorabı

Destan

Kayıtlı Üye
Kar Çorabı Kullanan varmı, bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Ekli dosyalar

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum kullandın mı ama böyle bakınca pek mantıklı gelmiyor

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Sanki bana biraz güvensiz geldi... Ben kauçuk olandan almıştım kullanmak nasip olmadı :)
Bu çorap düz karlı yerlerde geçerli olabilir mi??? Dağa çıkarken sanki etkisiz kalıcakmış gbi

eneserol

Kayıtlı Üye
yalnız janta bağlantılı bir tarafı yok bunun biraz gaza asıldın mı kopar gider yada çıkar bana da pek mantıklı gelmedi

ims

Kayıtlı Üye
Bir kaç hafta önce zincir/palet/çorap mevzusunu araştırırken edindiğim bilgilere göre ürün lastiği yanaklarından sarıyor ve kendini merkezlediği söyleniyor. Zincir veya palet gibi asfaltta kullanılamıyor, yani karlı buzlu bölgede takıp, koşullar normale dönünce hemen çıkarmak gerekiyormuş.

Ben de bakınırken çorap düşündüm ama (ki kış lastiğim de var) sonradan kırk yılın başı takmak gerekir, ters birine denk gelir polise jandarmaya dert anlatmaya çalışmamak için kauçuk palet aldım, henüz test etme şansım olmadı.

Çorabı da bizden birileri test etmişti, yorumlar kötü değildi diye hatırlıyorum.

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
ya bu ürün biraz kandırmaca bana göre adamlar boşuna lastik üretiyor o zaman yıllardır herkez lastiklerine bez parçları bağlasın dolaşsın o zaman çok saçma üstelik ilanın birinde görmüştüm GÜVENLİĞİNİZ İÇİN 30 KM HIZI GEÇMEYİNİZ BUNUNLA diye çoooooook saçmaaaa gereksizzz bişe bence ciddi anlamdada çok tehlikeli bence unutmayalım arkadaşlar ucuzdan pahalısı yoktur... :)

REİS38

Kayıtlı Üye
deneyen olur ise tecrübelerini paylaşabilirlermi aceba ama pekte oturaklı bir şey gibi gelmedi

eneSene

Kayıtlı Üye
Ekte bir video koydum, videoyu izledikten sonra kesinlikle güvenli olmadığını düşünüyorum. Özellikle 3. dakikadan sonra kendini belli ediyor. Bu yüzden ya böyle havalarda trafiğe çıkmıcaksın yada zincirini takacaksın.