Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kar Çorabı

Destan

Kayıtlı Üye
Kar Çorabı Kullanan varmı, bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Ekli dosyalar

• kar2.jpg
    kar2.jpg
    23.4 KB · Görüntüleme: 112
Bilmiyorum kullandın mı ama böyle bakınca pek mantıklı gelmiyor

Sanki bana biraz güvensiz geldi... Ben kauçuk olandan almıştım kullanmak nasip olmadı :)
Bu çorap düz karlı yerlerde geçerli olabilir mi??? Dağa çıkarken sanki etkisiz kalıcakmış gbi

yalnız janta bağlantılı bir tarafı yok bunun biraz gaza asıldın mı kopar gider yada çıkar bana da pek mantıklı gelmedi

Bir kaç hafta önce zincir/palet/çorap mevzusunu araştırırken edindiğim bilgilere göre ürün lastiği yanaklarından sarıyor ve kendini merkezlediği söyleniyor. Zincir veya palet gibi asfaltta kullanılamıyor, yani karlı buzlu bölgede takıp, koşullar normale dönünce hemen çıkarmak gerekiyormuş.

Ben de bakınırken çorap düşündüm ama (ki kış lastiğim de var) sonradan kırk yılın başı takmak gerekir, ters birine denk gelir polise jandarmaya dert anlatmaya çalışmamak için kauçuk palet aldım, henüz test etme şansım olmadı.

Çorabı da bizden birileri test etmişti, yorumlar kötü değildi diye hatırlıyorum.

ya bu ürün biraz kandırmaca bana göre adamlar boşuna lastik üretiyor o zaman yıllardır herkez lastiklerine bez parçları bağlasın dolaşsın o zaman çok saçma üstelik ilanın birinde görmüştüm GÜVENLİĞİNİZ İÇİN 30 KM HIZI GEÇMEYİNİZ BUNUNLA diye çoooooook saçmaaaa gereksizzz bişe bence ciddi anlamdada çok tehlikeli bence unutmayalım arkadaşlar ucuzdan pahalısı yoktur... :)

deneyen olur ise tecrübelerini paylaşabilirlermi aceba ama pekte oturaklı bir şey gibi gelmedi

Ekte bir video koydum, videoyu izledikten sonra kesinlikle güvenli olmadığını düşünüyorum. Özellikle 3. dakikadan sonra kendini belli ediyor. Bu yüzden ya böyle havalarda trafiğe çıkmıcaksın yada zincirini takacaksın.

Geri
Üst Alt