Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda turkıyedekı ılk bocanegra !!!

gecen ay ılkı geldı test edıldı dergıye cıktı bu yenı gelmıs :) ac 3169 muydı bende foto vardı bordonun .... suanda artık satıldı sanırım bılmıyorum kımde ama ılk bakısta gayet goze guzel gelıyor ....

bahsettigin bordo arac bu gun sekerpinar dogus oto personel otoparkindaydi. fotografini cekemedim ama ya bir calisanin ya da test araci olarak kullaniliyor hala.

Çok gereksiz bir özel üretim bari motoru falan güçlü olsaydıda bunu alsaydım sadece önü siyah olucak ve koltukları kırmızı dikişli diye 2000 TL daha bayınmak mantıksızlık...

arkadaşlar aracımın ön tamponunu bu araç gibi parlak folyo kaplatsam nasıl olur acaba fikirlerinizi alıyım....

arkadaşlar aracımın ön tamponunu bu araç gibi parlak folyo kaplatsam nasıl olur acaba fikirlerinizi alıyım....
kaplamadan önce jant lazım daha sonra aynaları-kapı kollarını arka tamponun alt eteğini boyatın sonra 3,5cm yay daha sonra düşünebilirsiniz kaplamayı bence

öyle tabi ilk jant almam lazım ama 1600 tl civarı olunca 4 jant lastik biraz ertelemek istiyorum, o yüzden ufak tefek şeyleri yaptırıyım diyorum, ama ön tampon bu şekilde çok güzel duracağına inanıyorum...

öyle tabi ilk jant almam lazım ama 1600 tl civarı olunca 4 jant lastik biraz ertelemek istiyorum, o yüzden ufak tefek şeyleri yaptırıyım diyorum, ama ön tampon bu şekilde çok güzel duracağına inanıyorum...

ben pek güzel duracağını düşünmüyorum açıkçası eski bir ibiza sahibi olarak fakat jant yay ve o boyama işlemlerini yaparsanız arabanızı çok daha seviceksiniz

dun is cikisinda bocanegra ile 520d kapistirdik

bocanegra toplamda 4 kisi ve stock.
520d toplamda 2 kisi ve chipli. (200hp gibi)

60tan 200 e kadar ilk once boca hafif hafif uzuyor. boyle tam bir boy gibi fark aciyor ama 160 i bulduktan sonra 520d adeta sahlaniyor :) son hiz denemesi yapamadik trafigin durumu yuzunden.

sonra 120 den 200 e denedik ve bu sefer araclar tamamen ayni gitti 170 e kadar. sonra yine 520d hafiften acmaya basladi.

ancak gunun sonunda sekerpinardan cikip atasehire ilk varan 520d oldu :)
ayrica yolda bi tane a4 2.0 tdi vardi, bize yanasmak isteyen; ona da boyunun olcusu verildi :D

dun is cikisinda bocanegra ile 520d kapistirdik

bocanegra toplamda 4 kisi ve stock.
520d toplamda 2 kisi ve chipli. (200hp gibi)

60tan 200 e kadar ilk once boca hafif hafif uzuyor. boyle tam bir boy gibi fark aciyor ama 160 i bulduktan sonra 520d adeta sahlaniyor :) son hiz denemesi yapamadik trafigin durumu yuzunden.

sonra 120 den 200 e denedik ve bu sefer araclar tamamen ayni gitti 170 e kadar. sonra yine 520d hafiften acmaya basladi.

ancak gunun sonunda sekerpinardan cikip atasehire ilk varan 520d oldu :)
ayrica yolda bi tane a4 2.0 tdi vardi, bize yanasmak isteyen; ona da boyunun olcusu verildi :D

a4 e üzüldüm :D

geçen gün inceleyebildim bocanegrayı, pek fazla heyecanlandıramadı beni. fazlasıyla sıradan bir araç.

Geri
Üst Alt