Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda Citrus Yellow

Bu renk sadece leonda bu kadar güzel durabilirdi zaten :) Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ;) bide arkadaşların dediği gibi spoyler şart :)

Maşallah çok güzel olmuş bu rengi seviyorum ön camda dahil olmak üzere güzel bi cam filminden sonra dahada çekici hale geleceğinden eminim bu renge siyah camlar çok yakışıyo.Logo iptali yap bence önden bakıp markasını bilmeyen adam bide arkadan baksın :D

Bu renk sadece leonda bu kadar güzel durabilirdi zaten :) Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ;) bide arkadaşların dediği gibi spoyler şart :)
spoyler arıyoruz en yakışıklı ve kibar olanı takıcaz saolasın iyi dileklerin için :)

Maşallah çok güzel olmuş bu rengi seviyorum ön camda dahil olmak üzere güzel bi cam filminden sonra dahada çekici hale geleceğinden eminim bu renge siyah camlar çok yakışıyo.Logo iptali yap bence önden bakıp markasını bilmeyen adam bide arkadan baksın :D
ön cama herkes ister dostum film yapmak ama burda alırlar aşşa adamı :) sadece yan ön kapılara da yaptırıcam o kadar.logo iptali yaptık hoş durmadı tampon petegi ile panjur peteginin aynı olması şart yoksa sırıtıyor.araştırmadayım bakıcam bi çaresine nusret saol kardeşim :)

Yavru cupra olmus masallah ;) Cupra jantı almadysan elımde var pm ıle ulasabılırsın.

Maşallah çok güzel olmus güle güle kazasız,nazarsız,belasız kullanmalar :)

Geri
Üst Alt