Karşınızda Citrus Yellow | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Karşınızda Citrus Yellow

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
Evet arkadaşlar sonunda aracıma yapacaklarım hemen hemen bitti.sadece cupra jantlarım kaldı onlarıda aldım müsait bir anda gidip taktırıcam.siz arkadaşlarımdan gelen yoğun istek üzerine tam istedigim görüntüye gelmeden sizinle paylaşıyorum.hava kapalı oldugundan resimler çok canlı değil.her türlü yoruma açıktır.düşüncelerinizi merak ediyorum buyrun :D

yalcingedik

Kayıtlı Üye
erkanım bu ne :) süper olmuş maşşallah bence bir eksik daha var :D bixenon lazım... allah kaza bela vermesin

atay78

Kayıtlı Üye
cok guzel olmus renk ozellıkle cok guzel ondekı seat amblemını kaldırıp arkayada bır spoıler atarsan cok daha gosterıslı olur bence

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
erkanım bu ne :) süper olmuş maşşallah bence bir eksik daha var :D bixenon lazım... allah kaza bela vermesin
eyvallah yalçınım saolasın :) oldukça masraf yaptım bi xenon seneye inşallah aklımda oda :eek:key:

cok guzel olmus renk ozellıkle cok guzel ondekı seat amblemını kaldırıp arkayada bır spoıler atarsan cok daha gosterıslı olur bence
evet logo iptali yapsakmı yapmasakmı karar verememiştim gelen yorumlara göre onuda iptal edicem.arkaya 2008 cupra r spoyleri alıcam ama daha fiber olarak yapanın bulamadım onuda halledicem iyi dileklerin için saol :eek:key:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Maaşallah Alahha kaza bela vermesin müdür.. Yanlı jantlarıda görelim jantları.. bu araba diğerinden çok çok temiz geldi gözüme iyi günlerde kullan allah tekerini düz bastırsın:eek:key:

Üst Alt