• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

KARŞILAŞTIRMA

yussim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ! Allah nasip ederse Cordoba almayı düşünüyorum inşaAllah. Ama çok kararsızım. Acaba 1.4 TDİ (3 silindir) mi, 1.4 benzinli (4 silindir) mi ? Özellikle performans, yakıt, gürültü vs. Acaba kullanan arkadaşlar bir yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
merhaba...tabi ki cordoba 1.4 tdi stylance :) turboludur yazılım atarsın 105 beygir 235 torkun olur mermi gibi gidersin ...buyur gel test et aracımı :) yakıtta üzmez full gibi bişi hayatı kolaylaştırcak bircok özelliğe sahip..öle aşırı bi gürültü rahatsız edici gürültü yok tabii.yakıtta ekonomidir.
benzinli lpglide iidir.otoparka almazlar aşa yukarı bakım fiyatları diğeriyle aynıdır.yedek parça zaten aynı.torku düşüktür hızı seviyorsan sana gelmez.lpg-mazot km başına yakan kuruş aynıdır.
ben devamlı uzun yol manisa -ankara-artvin arası gidip gelirim daha bana mısın demiyor.uzun yolda cok rahat geliyor bana.
cordoba alacaksınız 2007 modelini tavsiye ederim daha diri kasaya sahiptir

goku

Kayıtlı Üye
sizin yerinizde olsam 2. elde lpg takılmamış benzinli motor tercih ederdim.. 2. el dizel araçların motor arızası açma durumu ve onarım masrafları korkutuyor.. tabi düşük km dizel araç bulabilirseniz değerlendirilebilir..

seckin2001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ! Allah nasip ederse Cordoba almayı düşünüyorum inşaAllah. Ama çok kararsızım. Acaba 1.4 TDİ (3 silindir) mi, 1.4 benzinli (4 silindir) mi ? Özellikle performans, yakıt, gürültü vs. Acaba kullanan arkadaşlar bir yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden teşekkür ederim.
temiz bi tdi herşeye değer ama temizide nadir

yussim

Kayıtlı Üye
Kirli Sakal çok teşekkür ederim. Peki s-rider ile staylance arasında ne gibi bir ark var ?

yussim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; sizce 2007-2008 Astra Hatchback (H kasa) 1.3 CDTİ mı, yoksa 2007-2008 Cordoba 1.4 TDİ mı ???

Üst Alt