Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputu Karbon Kplatayım mı?

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar soruyorum..ama biraz da karar vermiş gibiyim hoş vaktim de yok gideceğim cumartesi sabah

uzun yola gidip gelmekten kaput üstü küçük noktalar oluşmuş boyatsam kaput boyalı olacak..kaput boyalı olunca önden girmiş diyecekler ALLAH görtesmesim kimseyede de vermesin..

dedim ki ön kaputu carbon kaplatayım..seffaf folyo yapacam..noktalar gene görünecek..
kafama takılan konu araba siyah ..siyah karbon gereksiz gibi olacak ama iyi de olabilir..

tabi maliyeti önemli bu iş kaça çıkar..eğer çok tutarsa boşverdim gitti..banane derim..

sizce evt mi hayır mı?
ve kaç para tutar?

şimdiden teşekkür ederim..

bence hayır Varol abim.. :)

fotolarıyla birlikte düzeltilmiş ya da değişen bi parçayı değil de göçük, çürümüş kaportayı tercih eden yurdum insanı için ne zahmete giriyosun..varsın taş izi olsun..

3m carbon kullanılırsa tahminen 300 400 lira tutar abi..kaput maskesi daha mantıklı olmaz mı sence varol abi?

3m carbon kullanılırsa tahminen 300 400 lira tutar abi..kaput maskesi daha mantıklı olmaz mı sence varol abi?

abisi ön kaputun silecak kısmına kadar gelmiş..400 tl çok.. metresi 25 lira karbonun..100 lira karbon gider 300 lira işçilik..çok çok..

Uzun yol için kaput maskesini tek geçerim.
Filmi kaputa komple kaplatmadıkça çirkin duruyo. Ki zaten ona da yeni kaput parası istiyolar.

Ayberk kaput maskesi yaptırıyodu konusuda vardı abi sen ne karbon kaplat ne yetkili servise götür en iyisi bi kaput maskesi hiç dokunma daha iyi....:eek:key:

maske düşünüyordum sonra polis onada karışıyormuşş.kral gibi herşeye karışıyorlar..ben sevmiyom öyle çevirsinler iki saat tamam abi sökerim abi demeyi..40 yaşında olduk ..gençken yapıyordum..milli sporcuyuz bak kimliğimiz diyorduk..tüylerimiz ağardı..biz de ağırlaştık..
yoksa burberry çok hoşuma gitmişti zaten burberry takıntım var..ama burberry hiç bir şeyim yok..

Geri
Üst Alt