Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputu Karbon Kplatayım mı?

Varol abi eğer yaptırısan ve 3m kullanırsan sadece malzemesi 230 lira civarı tutar hadi işçiliği ucuz bi yer bulsan yine 300ü bulur.Lakin 3m tarzı benzer ama kalitesi düşük karbonlar var onlarda 170 180 tutabilir.Yalnız 3m olayı çok sakat millet dandik karbonları 3m diye satıyor haberin olsun.Bana sorarsan noktalar aşırı belli değilse hiç yaptırma.

xx

Varol uzun yoldan dolayı yaptırman mantıklı ama benim pek tercihim değil kaput kaplatma :)

Varol abi eğer yaptırısan ve 3m kullanırsan sadece malzemesi 230 lira civarı tutar hadi işçiliği ucuz bi yer bulsan yine 300ü bulur.Lakin 3m tarzı benzer ama kalitesi düşük karbonlar var onlarda 170 180 tutabilir.Yalnız 3m olayı çok sakat millet dandik karbonları 3m diye satıyor haberin olsun.Bana sorarsan noktalar aşırı belli değilse hiç yaptırma.

xx

abisi zaten derdim 3M değil...ben arabanın önüne baktım mı moralim güzel olsun başka bir şey değil..ha mesele 3M olursa o da sorun olmaz umarım..kızkardeşimin eşi 3M geçen 3L şampuan getirdi..17 liraymış ona olan fiyatı..örnek için resim koyacaktım 3M cabon ile ilgili..imageshack kıllık yaptı direk linki üye olmazsan vermiyor:kizgin:

Abi 3m kullandığım için biliyorum malzemeyi.Siyah folya yada mat folyo nasıl durur hiç düşündünmü abi hem çok daha ucuzlar?
Tabi şuda var arabayı ben 1 seneye kalmaz satarım diyorsan hiç dokunma.Olmadı git boyacıda rütuj yaptır noktalara sonra bi pasta cila üstüne koruyucu film bence çokta iyi olur.

xx

varol abi zaten folyoyu çekmeleri için düzgün bi zemin olması lazım kaputta taş izi vb. varsa macunluyolar oraları ondan sonra çekiyolar çünkü hem adamlar kendi emeklerinin çirkin durmaması için hemde arabanın çirkin durmaması için düzgün olsun diye yamuklukları boşlukları düzeltiyolar

varol abi zaten folyoyu çekmeleri için düzgün bi zemin olması lazım kaputta taş izi vb. varsa macunluyolar oraları ondan sonra çekiyolar çünkü hem adamlar kendi emeklerinin çirkin durmaması için hemde arabanın çirkin durmaması için düzgün olsun diye yamuklukları boşlukları düzeltiyolar

3m carbon kalın bir malzeme olduğu için , taş eziklerini belli etmez

maske düşünüyordum sonra polis onada karışıyormuşş.kral gibi herşeye karışıyorlar..ben sevmiyom öyle çevirsinler iki saat tamam abi sökerim abi demeyi..40 yaşında olduk ..gençken yapıyordum..milli sporcuyuz bak kimliğimiz diyorduk..tüylerimiz ağardı..biz de ağırlaştık..
yoksa burberry çok hoşuma gitmişti zaten burberry takıntım var..ama burberry hiç bir şeyim yok..
Polis maskeye karışmaz Abi. Tam tersi karbon folyoya karışır :) Çift renk diye ruhsata işletmen lazım.

Abi kaput maskesine bişey diyemezler karbonun yanında melek kalır hemde burberry ooy ben bayıldım Ayberkine al abi benim burberry senin olsun demedi bide en son giderken el hareketi yaptı :D
Abi bileydim keşke senin arabaya uygununu da getirirdim :)

arkadaşlar soruyorum..ama biraz da karar vermiş gibiyim hoş vaktim de yok gideceğim cumartesi sabah

uzun yola gidip gelmekten kaput üstü küçük noktalar oluşmuş boyatsam kaput boyalı olacak..kaput boyalı olunca önden girmiş diyecekler ALLAH görtesmesim kimseyede de vermesin..

dedim ki ön kaputu carbon kaplatayım..seffaf folyo yapacam..noktalar gene görünecek..
kafama takılan konu araba siyah ..siyah karbon gereksiz gibi olacak ama iyi de olabilir..

tabi maliyeti önemli bu iş kaça çıkar..eğer çok tutarsa boşverdim gitti..banane derim..

sizce evt mi hayır mı?
ve kaç para tutar?

şimdiden teşekkür ederim..

varol abı bence karbon kaplat antalyada bu ısı 130 yapıyorlar kalıteklı 1 sınıf karbon ve ışçılık

varol abı bence karbon kaplat antalyada bu ısı 130 yapıyorlar kalıteklı 1 sınıf karbon ve ışçılık

Bu fiyata 1. sınıf kaplama olmaz kesinlikle olmaz!..
3m karbon çok farklıdır arasında dağlar vardır.Yapan bunu çok iyi anlar.

xx

Geri
Üst Alt