Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputtan Çıkan Duman

Ne yararını gördünüz :confused:
O zaten standart yorum. Tekrar tekrar konu altlarında yazılmaması için :D

Özellikle soğuk havalarda çok çıkan enjektör sesini kesti mesela. Araba benim olmadığı için çok bilmiyorum ama sahibi çok memnundu.

Özellikle soğuk havalarda çok çıkan enjektör sesini kesti mesela. Araba benim olmadığı için çok bilmiyorum ama sahibi çok memnundu.

Enjektör sesi mi? O ne yahu ilk defa duyuyorum.
Onların hepsi psikolojik. O kadar yararlı bişey olsa yağ firmaları kendi yağlarının içine koyar yağını pahalıya satar..

Enjektör sesi mi? O ne yahu ilk defa duyuyorum.
Onların hepsi psikolojik. O kadar yararlı bişey olsa yağ firmaları kendi yağlarının içine koyar yağını pahalıya satar..

Dizel motorlarda çıkar o ses özellikle motor soğukken. Kullanan kamyoncular da memnun ama ne açıdan onu da bilmiyorum.

Dizel motorlarda çıkar o ses özellikle motor soğukken. Kullanan kamyoncular da memnun ama ne açıdan onu da bilmiyorum.

Annem'in, Babam'ın arabaları da dizel. Babam'ınki Passat 1.9 TDI'la aynı motor hatta. 160 küsür binde o da ben hiç öyle bi ses falan duymadım açıkçası. Başkasından da duymadım enjektör sesi diye bişey.
Ayrıca, motor yağına katılan katkının, enjektörle ne alakası var onu da çözemedim :)

Annem'in, Babam'ın arabaları da dizel. Babam'ınki Passat 1.9 TDI'la aynı motor hatta. 160 küsür binde o da ben hiç öyle bi ses falan duymadım açıkçası. Başkasından da duymadım enjektör sesi diye bişey.
Ayrıca, motor yağına katılan katkının, enjektörle ne alakası var onu da çözemedim :)

Sabah çalıştırdığında dikkatli dinle "çıpçıpçıp" gibisinden. Kullanan ben değilim bir şey diyemem =)

Ayrıca o çıpçıpçıp subap sesidir büyük ihtimal.

Geri
Üst Alt