Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputtan Çıkan Duman

erdincm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu açmak istemezdim fakat akşam üzeri bir sorun yaşadım, paylaşmak istedim.
Akşam arabayı yıkattım, alışveriş merkezine gittim, tam çıkarken kontağı açtım, çalıştırayım derken bir duman çıktı kaputtan hemen istop edip kaputu açtım, matorun ordan duman çıkıyordu. bekledim sonra tekrar çalıştırdım çalıştı bir sorun yok gibiydi yarım saat bekledim defalarca çalıştırdım kapattım bir sorun yok gibiydi. seat yol yardımı aradım, radyatördeki su kurumuştur onun dumanı dedi ama yaşayan böyle bişey varmı, içim rahatlasın diye yazayım dedim.

Araç yeni yıkandıktan sonra bi yerlere giren suyun buharlaşmasından dolayı çıkmıştır o duman. Pek endişe edilecek bişey olacağını sanmam. Ki 1.6 8V VW'nin yaptığı en dayanıklı, sorun çıkarmayan motorlarından biridir.

Araç yeni yıkandıktan sonra bi yerlere giren suyun buharlaşmasından dolayı çıkmıştır o duman. Pek endişe edilecek bişey olacağını sanmam. Ki 1.6 8V VW'nin yaptığı en dayanıklı, sorun çıkarmayan motorlarından biridir.

çok teşekkür ederim inşallah öyledir, 1 hafta önce bu bor yağlardan koymuştum motora..

Klima borusu falan patlayıncada beyaz bi duman çıkıyo

21 derecedeyden araç içi sirkülasyon için bi tuş varya ona basınca otomatikman klima acıyo bende ve soguk üflüyo belki yanlışlıkla öyle bişey yapmışsındır anlamadan :S Ben sadece patlayınca ses ve duman geliyo onu biliyorum başıma geldi ondan ama patlattığım araba leon diildi. Belki sende dediğim gibi olmuştur.

çok teşekkür ederim inşallah öyledir, 1 hafta önce bu bor yağlardan koymuştum motora..

O katkılardan bende 1 kere kullandım ve hiç tavsiye etmem. Hiç bir işe yaramıyo ve ufacık şişesi 50TL.. Onun yerine bakım gelmeden 1 kere daha yağ değiştirilir o paraya :)

Aracınızın soğutma suyu seviyesini kontrol ettinizmi?

Geri
Üst Alt