Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputtan Çıkan Duman

Enjeksiyon sisteminin ısınması, enjektör sesi. Bakalım bu akşam daha neler öğrenicem :D

Offff akşam akşam beyin cıklaması geçirdim 2 sayfa boş yorum yapmışız. Subap sesi o =)

@erdincim Bence 1-2 yeni mesaj dışında sorununla ilgili çözüm mesajı bekleme sabah kalktığında "Bir şey yoktur ama servise göster" mesajları göreceksin =)

Offff akşam akşam beyin cıklaması geçirdim 2 sayfa boş yorum yapmışız. Subap sesi o =)

@erdincim Bence 1-2 yeni mesaj dışında sorununla ilgili çözüm mesajı bekleme sabah kalktığında "Bir şey yoktur ama servise göster" mesajları göreceksin =)

teşekkür ederim sabah bi bakacam içimin rahat etmesi için bi servise gideceğim.

aynı duman olayını altea xl de bende yaşadım. eryadan bakım yapıp çıktım. apo sağolsun motoru temizlemek için sprey temizliyici kullanmıştı. dpf filtrenin ustundeki koruyucu aluminyum levhanın çukur olan yerinde o birikmiş. kayadibine uğradım halı paspaslarımı almak için. tam geri geri çıkarken aa bi baktım bembeyaz duma çıkıyor. ahanda dedim araba yanıyor. hemen durdum motoru açtım. bi baktım motorun içi duman dumana. hemen tdı yazılı kapağı söktum bi baktım dpf filterin ustundeki aluminyumdan buharlaşma oluyor ohh dedim. ama yemin ederim rengim benzim kaçtı. eve bi gittim tansiyonum oynamış akşama kadar kendime gelemedim. bu arabalardan yıkanırken o tur buharla oluşuyor. arabalarda ki hava girişleri çok buyuk ve ısınabilen parçalar çok ıslanıyor dolayısyıla buharlaşma oluyor. içiniz rahat olsun bir sıkıntı olmaz. saygılar.

Geri
Üst Alt