Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaputtan Çıkan Duman

O katkılardan bende 1 kere kullandım ve hiç tavsiye etmem. Hiç bir işe yaramıyo ve ufacık şişesi 50TL.. Onun yerine bakım gelmeden 1 kere daha yağ değiştirilir o paraya :)

valla haklısın pek bi farkı olmadı, belki yeni diye hissetmedim.

Araç yeni yıkandıktan sonra bi yerlere giren suyun buharlaşmasından dolayı çıkmıştır o duman. Pek endişe edilecek bişey olacağını sanmam. Ki 1.6 8V VW'nin yaptığı en dayanıklı, sorun çıkarmayan motorlarından biridir.

Büyük ihtimal durum bundan ibarettir ama tempkinli olmakta fayda var..

Benim arabam 12 yaşında 180.000km'de. Bi yararı olsa benim arabaya olurdu heralde :D

315000km de ki 1.9TDI Passat'da işe yaradığını gördüm ama kullanan başka araç bilmiyorum. Bu arada hani sorunu olan araçları servise yönlendirecektik =)

315000km de ki 1.9TDI Passat'da işe yaradığını gördüm ama kullanan başka araç bilmiyorum. Bu arada hani sorunu olan araçları servise yönlendirecektik =)

km nin maşallahı varmış, tekrar yaparsa servise götüreceğim bana yakın kayadibi var ama erya nın iyi olduğunu okudum oraya götüreceğim.

Ne yararını gördünüz :confused:
O zaten standart yorum. Tekrar tekrar konu altlarında yazılmaması için :D

Geri
Üst Alt