Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaputta taş izleri :S

samiramist

Kayıtlı Üye
aracım daha 5 aylık fakat kaputtta taş izleri var can sıkıcı bi durum napabilirim kendim kaput filmi yapabilirmiyim...fiyatları çok pahalı çünkü
for example
photo0051i.jpg

photo0052p.jpg

buda yamuk yapıştırdığım stickerim =)
photo0053b.jpg

photo0054a.jpg

kaput fılmını pek sevmem renk farkı yaratabılıyor

aracım daha 5 aylık fakat kaputtta taş izleri var can sıkıcı bi durum napabilirim kendim kaput filmi yapabilirmiyim...fiyatları çok pahalı çünkü
for example
photo0051i.jpg

photo0052p.jpg

buda yamuk yapıştırdığım stickerim =)
photo0053b.jpg

photo0054a.jpg

bende de cok taş izi oldu ya 2 tane su an..
bide park ettigim yan araba kapiyi hızlı acınca sürtmüs galiba 3. de o can sıkıyor ama nazarlık olsn diye yaptirmiyom :)

aldıgım gün kaput filmi yaptırdım bence yapılması gereken bişey şimdi rahatım

bende daha çok çok war =) sadece öle göstermelik çektim ....bnmde babamla sorunum var otoparkta yanıma koyuyo kapıyı bi açıo kütttt =) babam umursamıo böle dünyalık şeleri ama bnm içim gidio

O çok kötü ya bende de var bazı yerlerde tamponda oluşmuş taş izleri kaput koruması yok ama ona yaptırmayı düşünüyorum en kısa zamanda nefret ediyorum böyle durumlardan arabanın bir yerinin çizik olmasından taş izlerinden ama napalım ne kadar yapsakta dört dörtlük koruyamıyoruz :(

mat kaplatmak bi çözüm olarak düşünmüştüm fakat onun yaplması ve sökülmesinde araca nasıl davrandıklarından ve gevşek kalmasından korkuorum ......ACABA SADECE KAPUTA MAT KIRMIIZI YAPTIRSAM NASI OLUR ACABA ????

bende de 60cm lik kaput filmi var sarardı, söktürecem çirkin duruyo .. meguiarsla konusmustum daha ince olan filmle tam kapliyorlar hatta tampon ve camurluklar da dahil bakalım olmasa onlara yaptıracam

Ayni sey bnmde basima geldi cozumi beyaz oje ilrle rutus yparak buldum:)

Geri
Üst Alt