Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaputta taş izleri :S

Lastik boyama kalemleri var bende onlardan kullanıorum arbam beyaz olduğu için ama farklı renklerde olanlar için şunu önerebilirim herhangi bir boyacı yada serviste tanıdığınız varsa, götürün arabanızın renginde 100 gr. boya alın kapalı kutuda değdikçe sürersinin, ince uçlu resim boyama fırçası ile eski arabamda bu yöntemi kullanıodum şimdi lastik boyama kalemini.. ;)

doğuşta istedim rötuş boyasını vermiyoruz eğer aracı getirrsen biz yaparız dedi fakat onlar çok kötü yapıyolar...ince uçlu fırça ile de yapmıcaksın kürdanla yapıcaksın

doğuşta istedim rötuş boyasını vermiyoruz eğer aracı getirrsen biz yaparız dedi fakat onlar çok kötü yapıyolar...ince uçlu fırça ile de yapmıcaksın kürdanla yapıcaksın
o da iyiymiş, benimkiler büyüktü ya fırça geliodu onların hakkından şimdi pek yok, ilk fırsatta kaput filmi çektirmek lazım..

o da iyiymiş, benimkiler büyüktü ya fırça geliodu onların hakkından şimdi pek yok, ilk fırsatta kaput filmi çektirmek lazım..

artık iş işten geçti bende ilerde boyatırım satarken de işlerine gelirse alırlar =) ya da çeyizime koyar babam =)

Geri
Üst Alt