Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaputa vur hayvanlar için!!!

Konu, 'Hayvanlar Alemi' kısmında ONUR AKÇA tarafından paylaşıldı.

1. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63

KAPUTA VUR!

Kışın gelmesiyle soğuktan korunmak için otomobil motorlarına sığınan hayvanlar zarar görmesin diye hayvan hakları savunucuları "Kaputa Vur!" kampanyası başlatmış.

Çok sayıda kedi, köpek, sincap gibi küçük hayvan otomobillerin çalışmasıyla sığındıkları motorda ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Otomobilinizi çalıştırmadan önce kaputa vurmanız o hayvancıkların canını kurtaracaktır sevgili scw ailesi!!!

gfx, altıpatlar, kfy ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. braga26

braga26 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

256
    80
    0
    çok önemli bi noktaya değinmişsiniz tebrik ediyorum ver herkesin dikkat etmesini temenni ediyorum

3. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    çok güzel bir olay hakkaten.bu hareketi düşünen ve uygulayan arkadaşlara çak teşşekkürler..

4. skeaptar

skeaptar SCW Üyesi

258
    67
    28
    tebrikler.hayvan hakları savunucuları hele şükür üzel bir uygulama düşünebilmişler

5. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    bizim burda çok kedi var ya doğrudur dikkat etmeliyiz hiç bakmadan çalıştırırız biz. bizdekiler kaputa vursanda cıkmıyor içini açıyosun iki saat onu arıyosun.. :) bizim burdaki kedilerin hepsinde aynı huy. :D

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Paylaşım için Teşekkürler:eek:key:

7. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Kapali otoparkimizda bile bir cok kedi araclarin motorlarina giriyor isinabilmek icin inanin her sabah 6 da binmeden vurdugumdaa arabanin altindan kedi cikiyor.Hem minik pisi pisiler icin hemde motorunuz icin unutmayin neolur...

8. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    altıda kapalı nereden giriyor arkadaş :rolleyes: paylaşım için teşekkürler:eek:key:

9. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    onların özellikle sevdiği biryer var tarif edeyim.

şu motorun arkasında gri bir yer var oraya saklanırlar hep orayı çok severler orada uyurlar saklanırlar. gri folyo gibi birşey var tam onun altında oluyorlar.

10. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    güzel paylaşım,
    hayvan hakları çok önemlidir
    ben sırf köpeklerim aracımın arkasında beni takip ederler uyarı olsun diye geri vites ikaz kornası taktırdım faydası oldu,
    araca binerken sadıklıktan takip ediyorlar geri çıkarken ses uyarıyor...

Sayfayı Paylaş