Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput Maskesi - Deflektör

kaput filmi var kaput filmi var ben ziebartta yaptırmıştım bence çokta güzeldi 2 sene solma vs de yapmadı şimdi ne alemde bilmiyorum yeni sahibinde

hadi kaputu koruduk diyelim tampona kapılara çamurluklara taş gelmiyo mu onlar nolacak?

Bebim kaputta 1 karis boya yanigi ve yaklasik 30 civari ince tas izi vaar arkadaşlar boyatmak istemiyorum cunku orjinal ben buna ne yaparsam orjinal rengini bozmadan yada ona yakin sonuc alabilirim? Kaplama, giydirme, kaput.koruyucu ve ustteki korumadan vs vs?

aynı dert bended var delik deşik oldu yav ben sürekli uzun yola gidiyorum

Arkadaşlar dün döndüm İstanbuldan, maske bir miktar da olsa işe yaradı. Cama yine böcekler yapıştı ama kaput maskesinin üstündeki küçük bariyerler bayaa bir haşere yakalamış. Kaput da tertemiz. Cama gelenleri biraz daha engelleyebilseydi keşke güzel olurdu. Tamponun durumu felaket tabi ki, tam bir katliam yapmış.
Sonuçta kaput koruması işe yaradı. Tampon için de komple film mi çektirsem diye düşünüyorum şimdi.

komple seffaf kaput kaplama yapmak daha iyi benim düşünceme göre şahsen ben komple kaplattırıyorum her arabamı meriçte.. :)

Arkadaşlar bu kaput maskesinden aldım, arabaya çarpan taşlardan artık gına geldi,
hiç olmazsa kaput korunsun diye. Ayrıca ön camı da taş ve böceklerden koruyormuş
deflektör özelliğiyle. Bugün Ankara'dan İstanbul'a gitcem, bakalım işe yarayacak mı.

Ekli dosyayı görüntüle 10052

abi link verebilir misin benim de temin etmem lazım uygunsa, son kayseri seferinden sonra hele...

Geri
Üst Alt