Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput Maskesi - Deflektör

Arkadaşlar bu kaput maskesinden aldım, arabaya çarpan taşlardan artık gına geldi,
hiç olmazsa kaput korunsun diye. Ayrıca ön camı da taş ve böceklerden koruyormuş
deflektör özelliğiyle. Bugün Ankara'dan İstanbul'a gitcem, bakalım işe yarayacak mı.

Ekli dosyayı görüntüle 10052

bu makyajlı kasa için mi? bi de kaputta kapanma problemi olmuyor değil mi? malzeme kalitesi falan nasıl size göre? çok mu soru sordum acaba? :) cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

bu makyajlı kasa için mi? bi de kaputta kapanma problemi olmuyor değil mi? malzeme kalitesi falan nasıl size göre? çok mu soru sordum acaba? :) cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Olur mu hiç öyle şey, istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz :)
Evet makyajlı kasa için. Kapanma problemi yaratmıyor, öyle kalın bir malzeme değil zaten.
Deriden yapılmış, malzeme kalitesini beğendim, silinebiliyor kolaylıkla, hatta yıkanabiliyormuş da.

Evet makyajlı kasa için. Kapanma problemi yaratmıyor, öyle kalın bir malzeme değil zaten.
Deriden yapılmış, malzeme kalitesini beğendim, silinebiliyor kolaylıkla, hatta yıkanabiliyormuş da.

bizim makyajsızlara olmaz mı yani, nasıl yapsak, uyar mı acaba?

bizim makyajsızlara olmaz mı yani, nasıl yapsak, uyar mı acaba?

Arkadaşlar bu kaput maskesinden aldım, arabaya çarpan taşlardan artık gına geldi,
hiç olmazsa kaput korunsun diye. Ayrıca ön camı da taş ve böceklerden koruyormuş
deflektör özelliğiyle. Bugün Ankara'dan İstanbul'a gitcem, bakalım işe yarayacak mı.

Ekli dosyayı görüntüle 10052

Hayırlı olsun. Bende koruma filmi düşünmüştüm ama şimdi maskeyede bakmak istedim. Bayram sonrası tatilde uzun yol için.
ama aklıma takılan sadece kaputun 20 cm lik bi kısmına kadar geliyor. nasıl tamamını koruyabilir mi .? geçen yıl yokuşta yeni mucurlu bi yolda ş... bi sürücü son gaz yanımdan geçerek cam ve sol ön direğe kadar taş sıçratmıştı.. .
bide SEAT LEON BASKISIZ KAPUT MASKESİ - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 133421954
fiyat farklı ama aynı ürün sanırım?

Sahibinden.com da yirmi beş civarında bile vardı.İsterseniz link atarım.

Ucuz maskeleri almayın öyle. Uzun vadede kaputtaki verniği boyayı yakarsınız :)

Dandik maskeler olduğu zaman maskenin altı yani kaput ısınıyor. Dediğim gibi uzun vadede sıkıntı yaratır..

Ben tanıdık bir abimden aldım, maskenin içinde yağlı bez mi yağlı sünger mi ne varmış.. 1 aydan fazla süredir kullanıyorum maskenin altı ısınmıyor. 70 tl ödedim bunun için ama en azından boyam sağlam :)

1013671_566558236723627_462674848_n.jpg

Ben maskeden çok kaput filmini daha iyi buluyorum hiç yoktan renk değişmiyor. Son zamanlarda plasti dip yaptırmakta korumaya yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt