Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput Maskesi - Deflektör

Ironlord

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu kaput maskesinden aldım, arabaya çarpan taşlardan artık gına geldi,
hiç olmazsa kaput korunsun diye. Ayrıca ön camı da taş ve böceklerden koruyormuş
deflektör özelliğiyle. Bugün Ankara'dan İstanbul'a gitcem, bakalım işe yarayacak mı.

IMAG0286.jpg

Ekli dosyalar

• IMAG0286.jpg
    IMAG0286.jpg
    94.2 KB · Görüntüleme: 125
hayırlı uğurlu olsun,
güzel olmuş bende düşünüyorum
acaba nerden ne kadara aldınız?

Beyaz arabada sinek en büyük düşmanımdı özellikle yazın uzun yolda :eek:key:

ama görünüşünü pek sevemedim ben bunların.. çirkin gösteriyor bizim araçları..

Ben çok sevmiyorum güzel durmuyor bizim araçlarda kaput filmi daha iyi olurdu kanımca :eek:key:
Hayırlı olsun güle güle kullanmalar...

Sağolun arkadaşlar. Kaput filmini de ben pek beğenmiyorum, iz oluyor ve renk farkı oluşabiliyor zamanla.
Tam kaput yapılırsa iyi olabilir. Bunu da zaten sadece uzun yola çıkacağım zamanlar takacağım.
Sökmesi takması 2 dakika nasılsa.

bende alacağım bundan.kaput taş izleri doldu.keşke daha önce aklıma gelseydi...

Geçenlerde ben de bir volvo cipin üstünde yarım çekilmiş şeffaf folyo gördüm. Kirden pastan bir ucu boydan boya çizgi şeklinde görünüyordu.
Bir de bunu takmak özellikle koyu renk araçlarda uzun vadede renk farkı oluşturacağını düşünüyorum ve pek sağlıklı bulmuyorum. Araç yaklaşık 3 ve 4. yılından sonra ilk günkü renginden uzaklaşmaya başlar. Kullanıcı bunu normalde farketmez. Ta ki bir kaza yapıp o bölgeyi boyattığında ya da bu tip yalıtım yaptığı bir bölgeyi tekrar gün yüzüne çıkardığında fark anlaşılır.

Geri
Üst Alt