Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput filmi

Canede

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sık sık şehir dışına çıktığım için kaput filmi yaptırmak istiyorum. Marka tavsiyeleriniz varmı? 50 tl den 400 tl ye kadar fiyat veriyorlar.

Düşündüğüm marka oracal. Kullanan varmı? Tavsiye edermisiniz?

ben doğuşta yaptırmıştım 60cm lik 300+kdv .. sarımsı bi renge döndü zamanla.. yaptırırsan tam kaput filmi yaptır.. yarım olunca ayrık gibi çizgi şeklinde duruyor ve ton farkı oluyor .. hatta komple çamurluk ve tamponlar dahil film yapıyorlar istersen.. ben olmasa meguiarsa yaptıracam bunu söktürüp

kendin bile yapabilirsin bunu biliyorsun..hatta seviyorsan karbon yapabilirsin..olmadı aracının renginde siyah yapasın böylece polis renk değişmiş de demez..
ama ton farkı olur

bu film kaplama işi pek kolay bir iş değil yahu, eğimli bükümlü yüzeylere balon yapmadan bu işi becerebilek epeyce maharet isteyen bişey.

bu film kaplama işi pek kolay bir iş değil yahu, eğimli bükümlü yüzeylere balon yapmadan bu işi becerebilek epeyce maharet isteyen bişey.

ilk başlarda yorsada fön makinası ile çoğu şeyi hallediyorsun..birde tabi hava kabarcıklarını çekeceksin...

sonaxta 250 tl ye yaptırmıştım 60 cm 3 yıl garantisi var bu c.tesi degişcekler az bi sararma oldu

45 lik yaptırmıştım gayette memnunum marka ziebart kendin yapacaksan baloncukları en küçüğünden bir şırınga yardımı ile alabilirsin

kendin bile yapabilirsin bunu biliyorsun..hatta seviyorsan karbon yapabilirsin..olmadı aracının renginde siyah yapasın böylece polis renk değişmiş de demez..
ama ton farkı olur

abi kendim nasıl yapacağım, varmı bunun anlatımı video falan? elim yatkındır ama hiç denemediğim ve görmediğim için ustaya yaptırmak en güzeli diye düşünüyorum.

Araçların 2side siyah renk hem a6 ya hemde golf e yaptırcam. İz belli olmasın diye tüm kaput ve tüm çamurlukta yaptırabilirim. Fiyatları aldıktan sonra tam karar vereceğim.

Birde bu işi için film ve folyo farklılıkları var. Her ikiside oluyormuş. Hangisi daha sağlıklı olur sizce?

Geri
Üst Alt