Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput filmi

Zamanla gordugumuz tum kaput filmleri gibi sararacaksa hic olmasin daha iyi..

abi kendim nasıl yapacağım, varmı bunun anlatımı video falan? elim yatkındır ama hiç denemediğim ve görmediğim için ustaya yaptırmak en güzeli diye düşünüyorum.

Araçların 2side siyah renk hem a6 ya hemde golf e yaptırcam. İz belli olmasın diye tüm kaput ve tüm çamurlukta yaptırabilirim. Fiyatları aldıktan sonra tam karar vereceğim.

Birde bu işi için film ve folyo farklılıkları var. Her ikiside oluyormuş. Hangisi daha sağlıklı olur sizce?

Buna bi bakabilirsin kendi anlatımım http://www.seatclubworld.com/tuning...acaginiz-hakkinda-teknikler-15356/#post430015

abi kendim nasıl yapacağım, varmı bunun anlatımı video falan? elim yatkındır ama hiç denemediğim ve görmediğim için ustaya yaptırmak en güzeli diye düşünüyorum.

Araçların 2side siyah renk hem a6 ya hemde golf e yaptırcam. İz belli olmasın diye tüm kaput ve tüm çamurlukta yaptırabilirim. Fiyatları aldıktan sonra tam karar vereceğim.

Birde bu işi için film ve folyo farklılıkları var. Her ikiside oluyormuş. Hangisi daha sağlıklı olur sizce?

Umutcan arkadaşın paylaştığı Araç kaplama hakkında bilgi ve nasıl kapılyacağınız hakkında teknikler.
bu malzemeleri hazırla zeminin tozlu olmamasına özellikle dikkat et iyice temizledikten sonra folyoyu kaputun üst kısmından yapıştır sonra folyoyu uygulayacağın yüzeyi cam sille iyice ıslat yalnız kaput biraz geniş bir alan olduğundan yanına birde yardımcı al ragle ile yukarıdan bastıra bastıra çok fazla yüklenmeden yapıştırarak in cam sille yaptığın için eğilip bükülme olduğu tekrar çıkartırsın fön makinesi ile ısıtarak tabi çok fazla ısıtmadan çok ısınırsa salar süner o folyo yalan olur aslında çok basit emin ol kabarcık muhakkak olacaktır onlarıda eger bir insülin iğnesi alırsan onunla çözersin şu işlemin tamamı özene bezene yapsan yarım saatini alır folyoyuda oracal al reklam malzemeleri satan yerler var oralardan al tuningcilerde çok pahalı olur

Geri
Üst Alt