Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kaput amortisörü

Konu, 'Teknik Destek' kısmında mayham85 tarafından paylaşıldı.

1. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    arkadşlar skoda siteside gördüm. bir arkadaş octavia sına kaut amortisörü taktırmış maliyetin 30 - 50 lira arası olduğunu söylüyor. bizim leonlara da uygulayabilirmiyiz?

arkadaşn uygulamasnı birazdan eklerim buraya.

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

bu mesaj resimlerinide ekliyorum.

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

http://img387.imageshack.us/gal.php?g=arabaglantiparasi.jpg

2. HaKo

HaKo Misafir

Bence hiç gerek yok orjinal her zaman iyidir. Kaputu ayda yılda bir açıyosun zaten.

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yaparsın neden yapamayasın bi amortisör okadar pahalı bile değil 10tl ye alırsın ben tırın ön panjuruna yaptırdım 2 tanesini işçiliğiyle 30 tl ye yaptırdım parçacıdan alırsın bunları sanayiye gidiver yarım saat sürmez hatta işin yoksa şimdi cıksan halledersin

4. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    Kapu amortisörü dediğin şey kaputu açınca cubukla bi yere sabitlemene gerek bırakmayan sistemin adı di mi Emre?

Sakın bana bu sistem Leon'da yok demeyin?

Tabi kastın eski Leon'sa tamam :)

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    evet. eski toledomda var yeni leonda yok.

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    2 günlük bir leon bu :)

gereklimi derseniz bencede gereksiz ama bende böyle ufak tefek ayrıntılara özen gösteririm:)

7. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    abi alışınca insan arıyor valla. heleki kol dayama :(

8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Evet ya çok güzel olmuş Mert abiden de bu konuda teknik destek istiyoruz bizim araçlara nasıl uygulayabiliriz Mert abi???

9. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    Haydaa benim arkdaşta vardı sanki ya yanlış hatırlıyorum demek ki..

Golf'e koyuyolar Leon'a koymuyolar, resmen üvey evlat muamelesi =)

Benim ibiza'da zaten yok da Leon'da kesin vardır diyodum. Neyse çok da gerekli bişey değil ama pratik tabi.

10. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    melih ben leonu almadan önce 50 bin liraya octi vardı ankaradaki bayide ama böyle ufak şeylerden o kadar çok eksik varki aynı paraya bir golf highline ona göre kağıt üzerinde olmasada fiiliyatta çok daha donanımlı oluyor. octi lerde yok bu ayrıca.

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

senin poloda vardı yanlış hatırlamıorsam.

Sayfayı Paylaş