Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaput amortisörü

konu dagılmasın ama sunlara b kac sey eklım:)

1.tüketim----- 1.6 16V ıle sehır ıcı 7 lıtreye ınebıldım(yazılım+egsoz+fıltre):)
2.model------- son modelle 2000 ve sonrası kıyaslanmaz tabıkıde:)
3.kilometre----------- arabayı taksıye cevırmezsen kmsı de artmaz:)
4.6.vites--------- bu kadar sene 6 mı vardı,adam olana 5 de yeter:)
5.mp3 player----------korsana karsıyız her zaman CD calar:D
6.yeni kokusu-------temız bak yenı havasında eskı koksun:D
7.bembeyazı-------Protac her derde deva,bknz.Aux's Leon:)
8.ses sistemi kalitesi----------8 hoparlor cd calar bendede mevcuttu:)
9.ataklığı-------- Tsı kadar olamaz ama keske satmadan b tane tsı ıle deneyebılseydım:)
10.kızların bakışları-----------kızların gozdesı her zaman new beetle ve cooper olmustur:)
11.diet e zorlayıcı özelliği...--------ben ne kadar kılo vermek ıstesemde o bana kılo aldırdı:D

Mk1 Leon Rulezzzz:D

1.tüketim----- 1.6 16V ıle sehır ıcı 7 lıtreye ınebıldım(yazılım+egsoz+fıltre):)
9.ataklığı-------- Tsı kadar olamaz ama keske satmadan b tane tsı ıle deneyebılseydım:)
10.kızların bakışları-----------kızların gozdesı her zaman new beetle ve cooper olmustur:)
11.diet e zorlayıcı özelliği...--------ben ne kadar kılo vermek ıstesemde o bana kılo aldırdı:D

varoll sen babacan ...

bende ekleyim :D

1. tüketim (LPG) mk1 +
2.model mk2 +
3. km benim araba taksi olmasada km yapar cuma aldm şuan 650 kmde :D mk2 +
4.6. vites hoşuma gidio alışkanlıktan olsa gerek :Dmk2+
5.mp3 player değil usb takılıorm daha kolay oluyor :D mk2 +
6.yeni kokusu için parfüm almadım arabaya mk2+
8.inanmayacaksn belki ama toledodan daha kaliteli ses veriyor (yüksek basta bile daha net) ve 6 hoparlör. mk2+
7.metalik gibi olmaz mk1+
9. 1,8 toledodan bariz daha seri ve daha zevkli. mk2+
10. kızların bakışları cumartesi geceden beri işe yaramakta zira es este şuan başka 1 tane bile makyajlı leon yok şuan. mk2+ (piyasda çok mini yok meydan boş bulundu :p)
11.leona bu tiple yakışmadığımı dşünerek kendimi yememeye zorluyroum hatta bugn daha yeni yemek yiyorum o derece diyeyim :) mk2+

:D
can bu arada espriler iimiş :)

kuzu daha 3 gün oldu hemen eksik aramaya başlamışın :) sen böyle sevmeye çalış fazla ekstraya girme orjinalci kardeşim, yoksa babana bir bir alayını anlatırım ne de olsa burdan da yazacan hayır da diyemiyecen hepsini burdan gösteririm hatta üye de yaparım ona göre hehehehe yaşasın kötülük.

kuzu daha 3 gün oldu hemen eksik aramaya başlamışın :) sen böyle sevmeye çalış fazla ekstraya girme orjinalci kardeşim, yoksa babana bir bir alayını anlatırım ne de olsa burdan da yazacan hayır da diyemiyecen hepsini burdan gösteririm hatta üye de yaparım ona göre hehehehe yaşasın kötülük.

tamam tamam sustm :D

bende ekleyim :D

1. tüketim (LPG) mk1 +
2.model mk2 +
3. km benim araba taksi olmasada km yapar cuma aldm şuan 650 kmde :D mk2 +
4.6. vites hoşuma gidio alışkanlıktan olsa gerek :Dmk2+
5.mp3 player değil usb takılıorm daha kolay oluyor :D mk2 +
6.yeni kokusu için parfüm almadım arabaya mk2+
8.inanmayacaksn belki ama toledodan daha kaliteli ses veriyor (yüksek basta bile daha net) ve 6 hoparlör. mk2+
7.metalik gibi olmaz mk1+
9. 1,8 toledodan bariz daha seri ve daha zevkli. mk2+
10. kızların bakışları cumartesi geceden beri işe yaramakta zira es este şuan başka 1 tane bile makyajlı leon yok şuan. mk2+ (piyasda çok mini yok meydan boş bulundu :p)
11.leona bu tiple yakışmadığımı dşünerek kendimi yememeye zorluyroum hatta bugn daha yeni yemek yiyorum o derece diyeyim :) mk2+

:D
can bu arada espriler iimiş :)

bunların hepsı ısın espırısı gun gelır alcak mk1 kalmaz mıke mıke mk2 alırız:)hala mk1 fanatıgıyım o baska:)

bunların hepsı ısın espırısı gun gelır alcak mk1 kalmaz mıke mıke mk2 alırız:)hala mk1 fanatıgıyım o baska:)

bir keresinde serviste toledosunu satıp altea alan birisi ile konuşmuştum. sakın toledoyu satma demişti. nitekim satmak gibi niyetimde yok. allaha şükür ikiside elimizin altında :)

bu amortisor olayı benım de kafama taktıgım bişey bigun yapcam veya yaptırcam biyere yeri geliyo kaput saatlerce havada kalıyor saga doru esnıyor.bıde demır tak cıkargereksız bır olay =)

bu amortisörü yaptıracak arkadaşlara veya düşünenlere tavsiyem tek amortisorle sağlıklı olcanı düşünmüyorum yani kaputun diger tarafınada koyulması gerekir

toledomda tek amortisör var. hatta eşek ölüsü ağırlığındaki passatın kaputundada tek.

b06a46fbba0666f7eb99ef0d28a6ff1d.jpg

Geri
Üst Alt