Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaportada Küçük Turuncu Noktalar!!!

filolog13

Kayıtlı Üye
arkadaşlar arabam henüz 13 günlük ve bugün ilk kez aracı yıkattım ve sonrasında kaportada yüzlerce çok küçük turuncu noktalar olduğunu fark ettim. Tırnakla dahi zorla çıkan lekeler. aracımı hiç bir şekilde ağaç altına park etmedim yani reçine olması imkaansız. Sanki bana bayiden böyle çıkmış gibi geldi ne diyorsunuz bu işe ne yapabilirim.

Merhabalar foruma hoşgeldiniz.
Kendinizi kurallar gereği tanışma konusunda tanıtabilir misiniz. Teşekkürler

buradan tanıtmam yeterli mi? Şuan itibari ile konya'dan katılıyorum öğretmenim ve 2013 seat ibiza st. 1.4 sahibiyim.

hallettim üstam sağol :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

tanışmak kolayda yukarıdaki sorun canımı sıkıyor biraz

Öncelikle aracınızı güle güle kullanın... sanırım beyaz renkte... fabrikasyon bir problem olacağını sanmıyorum... boya yapılan bir bina altına ne bileyim benzeri bir yere park etmiş olabilirsiniz... sonax ya da benzeri bir sistemle temizlik ve koruma yaptırabilirsiniz...

çıkıyor ıslatıp parmakka sertçe silince ama çok fazla sayıda. hiç bir yere park etmedim ki aracı henüz o yüzden şaşkınım. Aldığım bir bilgiye göre aracın üretimi esnasında fabrikada bacadan çıkan küller yapışıyormuş. pazartesi sevise uğrayacağım.

çıkıyor ıslatıp parmakka sertçe silince ama çok fazla sayıda. hiç bir yere park etmedim ki aracı henüz o yüzden şaşkınım. Aldığım bir bilgiye göre aracın üretimi esnasında fabrikada bacadan çıkan küller yapışıyormuş. pazartesi sevise uğrayacağım.

Tamamen saçmalık bence... araçlar açık havada üretilmiyor ki... yine de servisle görüşmenizde fayda var...

Henüz denemedim ama bu tarz lekeleri kil çıkarır sanırım:confused:

her aracta oluyor arac beyazsa olabılıyor benım aracta sıfır bendede vardı nedenı nedır bılmıyorum kılle gecer ama yada boya koruma ıle ama o noktalar kesınlıkle pas degıl bunu bılın ıcınız rahat olsun

Geri
Üst Alt