Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaporta ustası arıyorum

z3r0_C0D3R

Kayıtlı Üye
öncelikle hepimizin yeni yılı hayırlı olsun. Sahrayıcedid tarafında kaporta ustası tanıdığı olan var mı? Perşembe veya cuma günü oradaki bayiiden aracımı teslim alacağımdan dolayı yanımda bir ustayla gitmek istiyorum. Yardım edebilecek olan varsa sevinirim.

Sahrayı cedid karşıda sanırım [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] O3 bağlanırmı oraya:Dpuhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Sahrayı cedid karşıda sanırım @Duvi O3 bağlanırmı oraya:Dpuhahapuhaha

Yok gülüm o3den direk bağlantı olmuyor, o3den o1e bağlanıyorsun o1 bitiminden d100 karayolunun ankara istikametine bağlanıp 5 km kadar ilerledinmi sahrayıcedid'tesin kardeşimpuhahapuhaha

Bak şimdi sor bakalım kimse anlamışmı bu tarifipuhahapuhaha

Yok gülüm o3den direk bağlantı olmuyor, o3den o1e bağlanıyorsun o1 bitiminden d100 karayolunun ankara istikametine bağlanıp 5 km kadar ilerledinmi sahrayıcedid'tesin kardeşimpuhahapuhaha

f12 felanda varmı bune ya

Anladım canım:)

puhaha

Geri
Üst Alt