Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta göçüklerinizi kendiniz düzeltin

Hiç bir işe yaramıyor.. Ben denedim.. Honda hyundai ve pejoda %100 olmasada işe yaradı ama seatda malesef hiç bir halta yaramıyor.. Kaporta faktörü sanırım :)

bu doğru ama mazlemenin kalitesi nedir tartışılır benim araçda vardı bi kaç tane burda araştırdım tek bi usta yapıyor malzemesini gördüm sen doktormusun bilader dedim :) göçüklere ve yerlere göre değişiyor düzeltme işlemi bende bi göçük %100 gitti bitaneside %80 gitti bi ara vericem tavanı düzeltsin doludan dolayı göçükler var onları düzelticek ama fırsatım olsa işte 2 gün yatacak araba

Eğer bu malzemeler bu iş için yarıyorsa ben alırım babamın sorentoda otomatik yıkamadan dolayı bagaj kapağında iki adet göçük var onları gidermeye çalışırım

magic touch center maslak
tek geçerim

ezikler için nasıl bir fiyat tarifeleri var? benim arabada 7-9 tane ezik var, kapı çarpması olsun, anahtarlarla dokunmuş gibi olsun değişik büyüklüklerde ... fiyatı nasıl belirliyorlar?

keşke işe yarasaydı yaa başka önereceğiniz birşey var mı ?

milleti nasıl dolandıracaklarını şaşırmışlar

Geri
Üst Alt