Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta göçtü :(

Kardeşim çok geçmiş olsun. Öyle kötü de gözükmüyor.Hiç bir şey yaptırana gerek yok. Allah beterinden korusun. Dokunursan boyaya zarar verebilirsin. O yüzden öylece kalsın ;)

Kardeşim çok geçmiş olsun. Öyle kötü de gözükmüyor.Hiç bir şey yaptırana gerek yok. Allah beterinden korusun. Dokunursan boyaya zarar verebilirsin. O yüzden öylece kalsın ;)
teşekkür ederim usta bi göstereyim bakalım ne dicekler boyaya zarar derlerse kalır öyle :)

@namik öncelikle geçmiş olsun. İnternette filan bir çok site var boyasız kaporta düzeltme diye. Referans olarakta yaptıkları araçların resimlerini koymuşlar gayet başarılı bir yöntem. Boyasız düzeltme ile halledilebilir gibi duruyor orası.

arkadaşlar merhabalar benim ibizayı geçen sağ tarafa doğru trafikte yanaşırken kapı kolunun altı tempranın farına sürttü ve göcük meydana geldi, ufak bişey ama çok sinir bozucu Allah'tan boyayı almadı boyası felan tertemiz ama göcük var, bu düzeltilir mi yoksa dalga kalırmı :( bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa cumartesi çetirmeye gidicem endişe çok arabadaki nazarı çıkarta çıkarta bitiremedim :(

geçmiş olsun bence önemsenecek bir hasar değil nazarlık olarak kalması tavsiyemdir :)

geçmiş olsun bence önemsenecek bir hasar değil nazarlık olarak kalması tavsiyemdir :)
valla bende öyle düşünüyorumda nazarlık bi tane tamponda boya var onu bıraktım nazarlık :D bu çok sinir bozucu ve her araba bindiğimde gözüme batıyor. yaptırmazsam çıldırırım :p

Geri
Üst Alt