Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kaporta göçtü :(

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında namik tarafından paylaşıldı.

1. namik

namik SCW Üyesi

203
    136
    43
    arkadaşlar merhabalar benim ibizayı geçen sağ tarafa doğru trafikte yanaşırken kapı kolunun altı tempranın farına sürttü ve göcük meydana geldi, ufak bişey ama çok sinir bozucu Allah'tan boyayı almadı boyası felan tertemiz ama göcük var, bu düzeltilir mi yoksa dalga kalırmı :( bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa cumartesi çetirmeye gidicem endişe çok arabadaki nazarı çıkarta çıkarta bitiremedim :(

Ekli Dosyalar:

2. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    düzelir ama gerek yok bişi belli olmuor ömer

3. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Geçmiş olsun kardeşim öncelikle...Allah daha beterinden korusun...
    Göçük fazla değil gibi kardeşim ama tabi fotoğraf olduğu icin cok net görünmüyor olabilir...kaskon var ise otokingle anlaşmalı falan onlara mini onarimdan halletirebilirsin...zaten mini onarima falan girmez boyancak falan derlerse de hic elletme birak öyle kalsin...isin icine boya girince arabinin değeri düşer hic gerek yok...
    Ama sen icini ferah tut düzelir kardesim bi sekilde...

4. namik

namik SCW Üyesi

203
    136
    43
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim göcük aletiyle düzeltilemez mi peki ? boyayı asla sürdürtmeyi düşünmüyorum aletle cekebilirlerse çok iyi olur yaptıran felan varsa bu tarz bişeyde bilgilendirise sevinirim

5. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Rica ederim kardeşim....
    Vakumla çekerler kardesim o bölgeyi öyle duzeltirler..boya catlamaz zedelenmezse boya surmezler düzelir ama boyayi catlatirlarsa mecbur boyanir o göçük bölgesi...
    Sen bu isin ustaları olan otoking veya bildiğin bi kaportaci varsa oraya götür zaten seni orada bilgilendirirler boya olur yada olmaz diye...hatta bi kac degisik yere göster fazladan hangisi icine sinerse onu yaptirirsin....ankarada isen once bi otokinge bi uğra derim...

6. namik

namik SCW Üyesi

203
    136
    43
    teşekkür ederim fakat şu var boya çatlaması için zannedersem daha önceden boyanmış hasar görmüş veya macunlanmış olması gerekmekteymiş, muhtemelen olur gibime geliyor. peki ortalama fiyatları nedir otokingte ?

7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.801
    5.627
    113
    Fazla birşey yok düzelir sıkma canını otoking e git mini onarımdan hallederler yada ufak bir mevlaya dışarıda da yaptıra bilirsin

kurye ile elden teslime verildi

8. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Valla ben oyle bişey duymadım kardeşim önceden boyali olursa tabikide catlar..ama hic boyanmamis ama bölgede cok derin bi göçük var ise onu vakumlarlar ise boya yine catlar onceden boyalı boyasiz fark etmez..
    Ama senin bölgedeki derin degil hafif bi göçük sende çatlama olacağıni düşünmüyorum ben...
    Fiyata gelince biraz tuzludur otoking...misal benim 4-5cm lik yüzeysel bi cizigim icin adamlar 150 tl istemislerdi boya olacağı icin ben yaptirmamistim..
    Seninkine de istesinler iste 300-400 aralığında biseyler...ama en sagliklisi atlayıp gitmen ve kendin gösterip fiyat alman...

9. namik

namik SCW Üyesi

203
    136
    43
    çok teşekkür ederim sağolun

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  10. fimus

fimus SCW Üyesi

680
    668
    93
    Rica ederim dostum gelişmelerden haberdar et...

Sayfayı Paylaş