Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta göçtü :(

Geçmiş olaun çok faZla bişey yok boyasız düZelten yerler var ama biraz tuZlu

Beni EDS leri iyi tanır

Çok harika bir göçük bu. harika demem yanlış anlaşılmasın cok rahat cektırebılecegınız bi göçük. ıstanbuldaysanız yonlendırebılırım. forumda yenıyım kım nerden bilemiyorum.

Çok harika bir göçük bu. harika demem yanlış anlaşılmasın cok rahat cektırebılecegınız bi göçük. ıstanbuldaysanız yonlendırebılırım. forumda yenıyım kım nerden bilemiyorum.
usta okurken lafın başında korku uyandırdın :) çok fazla bir şeyi yok ankaradayım cumartesi hallediceğim resimleriyle birlikte atarım insallah.
peki ortalama fiyatları nedir ? istanbulda

usta okurken lafın başında korku uyandırdın :) çok fazla bir şeyi yok ankaradayım cumartesi hallediceğim resimleriyle birlikte atarım insallah.

Ustaya Göre Değişir tabi. İstanbulda Topkapı sanayide bir hacı var genelde ferarileri düzeltiyor o görse 800 der kendisi ucuk bı amcamız. yenibosnada cardent var oda benzeri bir göçüğü 150 liraya yaptırmıstık 3 yada 4 ay once güzel iş cıkartıyorlar.. ankaradadaa güzel bir usta kusursuz yapıcaktır sizin aracıda. 150 civarı. kendisi para değilde müşteri odaklıysa.

Geçmiş olsun
Pek bişey gözükmüyor
Canını sıkmaya değmez
Anadolu yakasında teknik oto var kartal sanayide ali usta
Bu işin ehli boyasız düzeltirler gidersen de haber et kardeşim geçmiş olsun tekrar

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

iyi niyetleriniz için teşekkür ederim cumartesi muhtemel yaptırmaya gidiceğim bakalım fotoğrafları paylaşıcam

Geri
Üst Alt