Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta Çiziği ve Kaplama

Kaplama işi çok güzel. Aracı şuraya koydum buraya koydum derdi çok olmuyor. Çizilen yeri belirli ücret karşılığı söküp yenisini takarlar. Bugün 2200e anlaştım. 1500e de var ama garanti vermiyor. 2200e kadar inince yaptirsam mı dedim ama çok para ya. Kıyıda köşede üç beş kuruş var onu da oraya verirsem vay halime. Insan ileriyi de düşünüyor tabii. Önceliği olan meseleler duruyor hâlâ.

Folyo mu kaplatıyosunuz kauçuk kaplama mı ?

Folyo mu kaplatıyosunuz kauçuk kaplama mı ?
Vallahi onu tam bilmiyorum ama folyo değil sanırım. Malzemeyi getirdi gösterdi. Aracın rengine çok yakın. Yani kırmızı. Yumuşak bir yapısı var. Hava kanallı bu dedi. Kaplaması da kolay tekrar sökümü de dedi.

nereyle anlaştınız peki yer olarak öyle sorim öyleyse
Vallahi onu tam bilmiyorum ama folyo değil sanırım. Malzemeyi getirdi gösterdi. Aracın rengine çok yakın. Yani kırmızı. Yumuşak bir yapısı var. Hava kanallı bu dedi. Kaplaması da kolay tekrar sökümü de dedi.

Umarım başka sonax'larla fiyat araştırması yapmışsınızdır atıyorum sonax yeşil'in 2000 lira dediği kaplamaya sonax merter 2500 diyebiliyor. Muhtemelen folyo yapıcaklar yada kadifeye benzer yeni bir kaplama var nubuk gibi süete benziyor yada öyle birşey. Hayırlısı olsun diyelim artık bundan sonrası için size

Bu arada ben hiçbir onarım için para vermiyorum yaptırmış olduğum onarımlara

Bu arada ben hiçbir onarım için para vermiyorum yaptırmış olduğum onarımlara
Mesela kaput çizildi tekrardan yenisi takılması gerekiyor. Para vermiyor musunuz? Bu arada başka yerden araştırmadım. Referans ile gittim sadece. belki uygundur ama bütçemi zorluyor.

Mesela kaput çizildi tekrardan yenisi takılması gerekiyor. Para vermiyor musunuz? Bu arada başka yerden araştırmadım. Referans ile gittim sadece. belki uygundur ama bütçemi zorluyor.

Kauçuk kaplamadaa kaputun komple sökülmesi gerekmiyor lokal olarak uygulanıyor ve uygulandığı yer hiç belli olmuyor keşke araştırsaydınız dediğim gibi bölge ve lokasyon olarak fiyat aralıklarında 500 tl gibi rakamlar oynayabiliyor.

Geri
Üst Alt