Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta Çiziği ve Kaplama

Çok geçmiş olsun arkadaşım elinden gelir ise ince su zimpara al iyice yüzeyi temizle sonax pasta ile iyice yedir kötü görüntüsü kalmış olur daha önce tampon üzerinde bir arkadaş yapmisti

yapabileceğin en basit uygulama aracın bıya koduna göre boya alıp orayı rötuşlamak sonrasındada pasta cila atıp yükseltileri sıfırlamak en ucuz ve araba için en iyi olacak yöntem bence bu olur ama illaki yakından belli edicektir.

Ankarada olsan biryere yönlendirirdim seni çiziklerini tertemiz çıkarır mutlu mutlu gönderirdi seni.
Ankarada DBY detayling diye biryer var tükan sahibi berkay isimli bi arkadaşımız. İşinde gayet iyi kendisi bu çiziklerinde üstesinden gelebilirdi diye dusunuyorum

Şimdi çiziğe tırnak takılıyorsa eğer çiziksiz boya giderme pasta cila vs hiçbir kar etmiyor baştan bunu söyliyim sonax veyahut ziebart kaplamayı sadece çizilme olmasın diye öneriyor sana ya şeffaf önericekler kaplama için yada dediğin gibi aynı renk kaplayacaklar ve ruhsata işletmen gerekmesin diye kaldıki sana şunu en baştan söyliim . Ya boyatacaksın lokal olarak yada kaplatacaksın kaplatsan olmucak mı ? Olucak. yine olmayada devam edecek benim aracımı çizdiler diye gittim komple kaplattım diplast olarak kauçuk kaplama yine çizmeye devam ettiler lokal olarak onarılması ve hiç iz belli etmemesi harika bişey ama daha çok dikkat çekeceğide malum benim sana kaplamada önereceğim tek şey diplast folyo kaplamalarda lokal uygulama yama yok komple bölge sökülüyor ve yapılıyor garanti adında söyledikleri şeyde m2 hesabı yapar ziebart veya sonax herseferinde ücret ödemek zorundasın sadece bir kaputu değiştirmek istesen 750 liste fiyatıdır sana 500 e yapsınlar hadi vs vs vs ben bildiklerimi aktarıyım dedim karar senin tabi.

MTC Oto Boyasız Göçük Düzeltme

öncelikle geçmiş olsun İstanbul'da değilsiniz sanırım ama linki koyduğum yerde otoparkta oluşan kapı göçükleri vardı boyasız bir şekilde düzelttiler. Boya ile ilgilide bilgi almıştım gittiğim zaman lazım olur diye fabrika boyası ile birebir kalınlıkta boya yaptıkları makine ile anlaşılmadığını garanti ederek boya yapabildiklerini söylediler. Sizin oralarda böyle işlem yapan yerler olabilir

712bec62e29577e8cf1901cb50ff2a70.jpg

d816d5659ace4df3553459e54f80a002.jpg

Merhabalar. Fotoğraflarda görüldüğü gibi 4 aylık aracımı bu hale getirdiler. Hafta sonu olması dolayısıyla sadece sonax a götürdüm fikir aldım. Auto king e de gidecektim ama kapatmislar. Sonax yapamayacağını söyledi ama farklı bir tavsiye verdi. Aracı komple kaplayalım ister kendi renginde ister farklı renginde. 3 yıl garantisi var solmaya çizilmeye vs kafanız rahat olur dediler. Bir de motor koruma ve koltuk koruma hediye ederiz dediler. Fiyat olarak da 2500 lira dediler ve 5 taksit yapacabileceklerini söylediler. Ilk sorum bu çizikleri nasıl hallederim. Ikincisi bu kaplama mantıklı mı? Fiyat çok yüksek geldi açıkçası.

Öncelikle geçmiş olsun, detailing işi yapan yerler var, Gaziantep'te de bu işle uğraşan bir firma var. Detailing forumlarında paylaşılan çalışmalardan gördüğüm kadarıyla bu tarz çiziklerde de güzel sonuçlar alabilenler var, isterseniz bir araştırın, görüşün.

Öncelikle geçmiş olsun, detailing işi yapan yerler var, Gaziantep'te de bu işle uğraşan bir firma var. Detailing forumlarında paylaşılan çalışmalardan gördüğüm kadarıyla bu tarz çiziklerde de güzel sonuçlar alabilenler var, isterseniz bir araştırın, görüşün.
Teşekkür ederim. Firmanın adı mi bu yoksa yaptığı işin adı mi? Bugün serviste ücretsiz rötuş yaptılar ama öyle aman aman değil tabii ki.

Şimdi çiziğe tırnak takılıyorsa eğer çiziksiz boya giderme pasta cila vs hiçbir kar etmiyor baştan bunu söyliyim sonax veyahut ziebart kaplamayı sadece çizilme olmasın diye öneriyor sana ya şeffaf önericekler kaplama için yada dediğin gibi aynı renk kaplayacaklar ve ruhsata işletmen gerekmesin diye kaldıki sana şunu en baştan söyliim . Ya boyatacaksın lokal olarak yada kaplatacaksın kaplatsan olmucak mı ? Olucak. yine olmayada devam edecek benim aracımı çizdiler diye gittim komple kaplattım diplast olarak kauçuk kaplama yine çizmeye devam ettiler lokal olarak onarılması ve hiç iz belli etmemesi harika bişey ama daha çok dikkat çekeceğide malum benim sana kaplamada önereceğim tek şey diplast folyo kaplamalarda lokal uygulama yama yok komple bölge sökülüyor ve yapılıyor garanti adında söyledikleri şeyde m2 hesabı yapar ziebart veya sonax herseferinde ücret ödemek zorundasın sadece bir kaputu değiştirmek istesen 750 liste fiyatıdır sana 500 e yapsınlar hadi vs vs vs ben bildiklerimi aktarıyım dedim karar senin tabi.
Kaplama işi çok güzel. Aracı şuraya koydum buraya koydum derdi çok olmuyor. Çizilen yeri belirli ücret karşılığı söküp yenisini takarlar. Bugün 2200e anlaştım. 1500e de var ama garanti vermiyor. 2200e kadar inince yaptirsam mı dedim ama çok para ya. Kıyıda köşede üç beş kuruş var onu da oraya verirsem vay halime. Insan ileriyi de düşünüyor tabii. Önceliği olan meseleler duruyor hâlâ.

Geri
Üst Alt