Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta-boya işim için yetkili servis tavsiyesi

mus_ozdemir

Kayıtlı Üye
Merhaba forumdaşlar,
Leon aracıma durduğu yerde birileri bişey sürtmüş. Sol arka çamurluk ile tampon kısmında el kadar bir yerde hafif göçük ve çizik var. Pasta cila ile kurtulacak bişey değil maalesef. Aracımın kasko var. Auto Kinge mi götürmeliyim yoksa yetkili servise mi karar veremedim. Sizlerin tavsiyesi ne olurdu. Yetkili servis ise de İstanbul Avrupa yakasından tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Kasko ile Auto King en güzeli

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben de en son Auto King'e karar verdim. İkitelli şubesine yakınım. Artık oradan randevu alıp gideceğim.

Merhaba forumdaşlar,
Leon aracıma durduğu yerde birileri bişey sürtmüş. Sol arka çamurluk ile tampon kısmında el kadar bir yerde hafif göçük ve çizik var. Pasta cila ile kurtulacak bişey değil maalesef. Aracımın kasko var. Auto Kinge mi götürmeliyim yoksa yetkili servise mi karar veremedim. Sizlerin tavsiyesi ne olurdu. Yetkili servis ise de İstanbul Avrupa yakasından tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Geçmiş olsun autoking iyidir ama yaptırmadan önce detaylı kontrol edin bazen baştan salma yapıyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba forumdaşlar,

Geçmiş olsun, ikisi arasında seçim yapacaksanız bende Autokinge yaptırmanızı öneririm zira servisin yazacağı onarım ücreti daha yüksek olur yada kaskonuzun anlaşmalı çalıştığı başka noktalar varsa onlarıda araştırıp bakabilirsiniz.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt