Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaporta Çiziği ve Kaplama

ediperdinc

Kayıtlı Üye
712bec62e29577e8cf1901cb50ff2a70.jpg

d816d5659ace4df3553459e54f80a002.jpg

Merhabalar. Fotoğraflarda görüldüğü gibi 4 aylık aracımı bu hale getirdiler. Hafta sonu olması dolayısıyla sadece sonax a götürdüm fikir aldım. Auto king e de gidecektim ama kapatmislar. Sonax yapamayacağını söyledi ama farklı bir tavsiye verdi. Aracı komple kaplayalım ister kendi renginde ister farklı renginde. 3 yıl garantisi var solmaya çizilmeye vs kafanız rahat olur dediler. Bir de motor koruma ve koltuk koruma hediye ederiz dediler. Fiyat olarak da 2500 lira dediler ve 5 taksit yapacabileceklerini söylediler. Ilk sorum bu çizikleri nasıl hallederim. Ikincisi bu kaplama mantıklı mı? Fiyat çok yüksek geldi açıkçası.

Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun.. Çok çok üzüldüm. Bir an için kendimi senin yerine koydumda abooo. Depresyona girerim herhalde. Bence sağlam bir boyacı ayda servise götür. Bunun için kapıyı komple boyayacaklarını sanmıyorum. Sadece Orayı lokal boya yapabilirler. Kaplamaya hiç girme bence.. Safi masraf...

Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun.. Çok çok üzüldüm. Bir an için kendimi senin yerine koydumda abooo. Depresyona girerim herhalde. Bence sağlam bir boyacı ayda servise götür. Bunun için kapıyı komple boyayacaklarını sanmıyorum. Sadece Orayı lokal boya yapabilirler. Kaplamaya hiç girme bence.. Safi masraf...
Çok teşekkür ederim. Deli olacağım vallahi. Boya işi de değer kaybettirecek maalesef. Farklı yollarla çözülür mu bilmiyorum. Auto king e götüreceğim. Bakalım bir şey yapabilirler mi? Bir de kaskoyu işin içine soksam kasko delinir mi ne kadar hasar kayda geçer? Bunlar da var tabii ki. ..

Geçmiş olsun kardeşim... mal çok memlekette ne yapıcan... Allahtan çok derin değil gibi... işin ehli bir boyacı halleder kardeşim boyatmaya bile gerek kalmaz...

Bi sövesim geldiki yazamam buraya.
Acaba çocuk işi felan mı bu?
Yada kıskanan biri mi...
Ne istiyorsunuz ki milletin aracından yazık günah.
Pasta cila felan kurtarır mı ki acaba.
Şimdi yeniden boyatsan yeniden yapmayacaklarının garantisi de yok.

Yada kıskanan biri mi...
Vallahi karşıda Suriyeli çocuklar var. Bir iki defa aracımla uğraşırken gördüm. Hatta bir kere araba tozlu idi üzerine arapça bir şeyler yazmislardi. Onlar midir bilemiyorum işte. Işın kötüsü de o. Biri zarar veriyor ama zararı karşılayacak bir muhatap yok. Ne yapacağımı bilemedim.

Hocam kaplama yaptırdık diyelim bu kimliksizler ya onuda cizerse?
Sonra bide kaplamanın o bölgesini yenile. Gene para...

Yada kıskanan biri mi...
Siz ne yaptınız aracı serviste sanırım.

Hocam kaplama yaptırdık diyelim bu kimliksizler ya onuda cizerse?
Sonra bide kaplamanın o bölgesini yenile. Gene para...
Aslında doğru. Ama işte kafanız biraz rahat ediyor. Sonuçta kaportaya zarar vermiyor diye. Tabii 2500 lira bayilirken ayrı mesele. Ben çizerler diye okula bile goturemiyorudum ama maalesef evin burada çizdiler.

Geri
Üst Alt