Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KAPLAN (köpek)

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
Köpeğim ismi kaplan safkan bir rottweiler'dır. 40 Günlük'ten bu yana benimle :)
Çiftleştiricek güzel bir dişi köpek arıyorum. Arkadaşında veya kendisinde olan safkan dişi rott varsa çiftleştirebiliriz.
fn91kg.jpg

2aenzaf.jpg

rmquxi.jpg

6qfzet.jpg

2dtygeg.jpg

dnoqoy.jpg

14vpxu8.jpg

Maşallah Allah Nazarlardan Saklasın uzun ömür versin bir kaç arkadaşımda var konuşurum eğer böyle bir şe düşünürlerse haber veririm kardeşim

Maşallah Allah Nazarlardan Saklasın uzun ömür versin bir kaç arkadaşımda var konuşurum eğer böyle bir şe düşünürlerse haber veririm kardeşim

eyw sağolasın çok iyi olur 2 Yaşını doldurucak daha 1 kere çiftleşti malum onlarında ihtiyaçları var düşünmek lazım :D :D :D :eek:

bende var ama bursada :D bırde o kuyruk hos olmamıs :S

Bence kuyruğuyla daha tatlı duruyor :) Onun bir parçası sonuçta . Bu konuda bu kadar dikkatli olman çok güzel bir şey Ali kardeşim

bende var ama bursada :D bırde o kuyruk hos olmamıs :S

buna çok karşıyım kuyruk kesimi.

köpeği aldığım zaman çok araştırdım ve sonuç şu . doberman köpekleri kuyruklarını kullanamıyorlar ve ondan dolayı kesiyorlar. ama rottweiler cinsi köpeklerde bu yok kuyruklarını gayet iyi kullanıyorlar. çok arkadaşımda var aynı kuyruğu kesik ve köpek koşarken zorluk çekiyor. Bu Köpeğin aslı olan almanya'da rottweiler şenlikleri ve yarışmaları düzenleniyor ve hiçbir rott'un kuyruğu kesik değil. bu olay türkiye'de yadırganıyor aaa kuyruklu rott mu olur diye ama bakın ne kadar güzel :) :)

Maşallah... Aynısından bi tane bizim bahçede var komşunun köpeği ne zmn aracı yanaştırıp kulubenin önünden geçsem aklımı alıo... İçerden bi çıkışı var sanki savaşa gidio... Birazcık küçükte :D Havlamasından değilde o kulubeden çıkarken yaptığı gürültü bi gün kalıcam bahçede o olcak :)

maşeAllah almanyada kuyruk kesimi yasak..
biz insanları anlamıyorum..köpek yanımıza yakışsın diye kuyruğunu kesiyoruz..ALLAH'IN verdiği uzvu ne hakla keserler anlamış değilim..bir işlevi olmasa o Dost öyle yarıtılmaz kuyruksuz kulaksız yaratılırdı...önce kendimizden bir parça kesebilir miyiz ona bakmalıyız..
HER ŞEY OLDUĞU GİBİ GÜZELDİR

buna çok karşıyım kuyruk kesimi.

köpeği aldığım zaman çok araştırdım ve sonuç şu . doberman köpekleri kuyruklarını kullanamıyorlar ve ondan dolayı kesiyorlar. ama rottweiler cinsi köpeklerde bu yok kuyruklarını gayet iyi kullanıyorlar. çok arkadaşımda var aynı kuyruğu kesik ve köpek koşarken zorluk çekiyor. Bu Köpeğin aslı olan almanya'da rottweiler şenlikleri ve yarışmaları düzenleniyor ve hiçbir rott'un kuyruğu kesik değil. bu olay türkiye'de yadırganıyor aaa kuyruklu rott mu olur diye ama bakın ne kadar güzel :) :)

tabı sızın dusuncenız kestırıp kestırmemek.. benım abım veterıner hekım kendısı kesmıstı zararı olsa kesecegını sanmıyorum :confused: yada ne bılım kendı gorsellegıme onem verdım hayvana sorsak o neder acaba.

Geri
Üst Alt