Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KAPLAN (köpek)

maşeAllah almanyada kuyruk kesimi yasak..
biz insanları anlamıyorum..köpek yanımıza yakışsın diye kuyruğunu kesiyoruz..ALLAH'IN verdiği uzvu ne hakla keserler anlamış değilim..bir işlevi olmasa o Dost öyle yarıtılmaz kuyruksuz kulaksız yaratılırdı...önce kendimizden bir parça kesebilir miyiz ona bakmalıyız..
HER ŞEY OLDUĞU GİBİ GÜZELDİR

çok iyi açıklamışsınız.

Zaten kuyruğu kesilmiş bir köpek Türkiye dahil hiç bir köpek yarışmasına alınmamaktadır.Ki mantıklı olanı da budur hiç bir hayvanın doğasıyla oynanmaması gerekir :) Varol abinin de dediği gibi ''Herşey olduğu gibi güzeldir.'':)

tabı sızın dusuncenız kestırıp kestırmemek.. benım abım veterıner hekım kendısı kesmıstı zararı olsa kesecegını sanmıyorum :confused: yada ne bılım kendı gorsellegıme onem verdım hayvana sorsak o neder acaba.

hayvana sorsanız kendisinden bir parça vermek istemez heralde :D

bazı veterinerler kesiyor bazılar kesmiyor. hayvanın canı yanmıyor keserken çok iyi kesiyorlar artık ama ilerleyen zamanlarda hayvanın yürüyüşü koşusunda farklılıklar oluyor :)
bende terettütde kalmıştım rott kuyruksuz olur mu falan diyede şimdi kuyruksuzlara iğrenç diyorum :)

köpeğin asıl soyunun geldiği yerde kesmiyorlar bizim türkiyede kesiyorlar :)

muhteşem bir köpek maiallah

hıc degılse tartısıp kalbımızı kırmadık :) ama sankı senın aslan parcası zayıf mı kalmıs bızım dısı cok kalıplı

Biraz zayıf gibi duruyor ama yemiyor fazla bişi bu fotolar en sonki foto 6-7 ay oncekı fotosu yenılerını cekınce koyarım 55-60 kilo civarında..

mama konusunda sıkıntısı yok marketin yanında bakıyorum kemikler etler falan baya bol bol veriyoruz :D :D

Geri
Üst Alt