Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaplama Önerisi

coolnight

Kayıtlı Üye
Alor mavi aracımın ön ve arka tamponuna kaplama yaptıracağım siyah mı yapmalıyım yoksa piano black mi ?

5efa591677780044e9aab405833c5d98.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaplama senin zevkine kalmış ancak şu park sensörleri keşke gövde renginde olsaymış...

Alor mavi aracımın ön ve arka tamponuna kaplama yaptıracağım siyah mı yapmalıyım yoksa piano black mi ?

5efa591677780044e9aab405833c5d98.jpg

@bora55 ' in de dediği gibi aracınız dikkat çeken bir renk olduğu için, sensörler de aynı oranda göze batıyor. Naçizane tavsiye olarak şunu söyleyebilirim; Ön tampona dokunmayın. Sadece arka plakalığın olduğu bölgeyi piano black olarak kaplatın. Bir de piyasada aracı daha kaliteli gösteren difüzörler var. onlardan almanızı öneririm. Bu difüzörleri genelde Hyundai İ30 larda kullanıyorlar. bu araca pek gitmemiş BENCE. Tabi zevk ve araç size ait...

@bora55 ' in de dediği gibi aracınız dikkat çeken bir renk olduğu için, sensörler de aynı oranda göze batıyor. Naçizane tavsiye olarak şunu söyleyebilirim; Ön tampona dokunmayın. Sadece arka plakalığın olduğu bölgeyi piano black olarak kaplatın. Bir de piyasada aracı daha kaliteli gösteren difüzörler var. onlardan almanızı öneririm. Bu difüzörleri genelde Hyundai İ30 larda kullanıyorlar. bu araca pek gitmemiş BENCE. Tabi zevk ve araç size ait...

Ön tarafıda yaptırmayı düşünüyorum iyi duruyor.
Difüzör ve egsoz için değişiklik yapıcam zaten;

https://r.tapatalk.com/shareLink?ur...&share_tid=29926&share_fid=44376&share_type=t

Ben ontamponda kaplamanin bariz bagiriyo olmasi nedeniyle fr tampon aldim tamponla kalmadi herseyi degisti biraz tuzluya geldi ama istedigim sonuca ulastimIMG_5678.JPG

Boyada mantıklı ama ileride satacağım için orjinalliğini bozmak istemiyorum pek kaplama sökülür gider ama boya problem yaratır.

Ben ön ve arka tamponu plastidip ile boyadım.
İstediğin zaman çıkartabiliyorsun.
Ufak bir soyulma olunca da iki dakika da onarım yapabiliyorsun.
Ama mat siyah.
Gerçi parlak siyah da varmış ama onu denemedim ben.

Bence parlak difizör rengi bu konuda etken ve belirleyici ön için kesin parlak ama arka için mat güzel duruyor

Bence parlak difizör rengi bu konuda etken ve belirleyici ön için kesin parlak ama arka için mat güzel duruyor

Mantıklı olan böyle sanırım çünlü ön lip parlak duruyor uyumlu olur difüzör ise mat duruyor bu şekilde yaptırayım.

Geri
Üst Alt