Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kapıdan veya iç döşemelerden gelen sesler

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında arma83 tarafından paylaşıldı.

1. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    Merhaba arkadaşlar.aracım 1.4 tsı stylance leon 2009 model kapılardan ve özellikle plsatik aksamdan deli gibi ses geliyor.YAşadıgım yerin belediyesi gerekli asfalt çalışmalarını yapmadıgı için yollar göçük durumda ve bu yüzden bir ses çıkmayan arabanın içinde seseten durulmuyor.bu tarz sıkıntılar yaşayan arkadaşlarım var mı?ve bu sorunları nasıl giderebiliriz??saygılar......

2. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    O kadar kafana takma ya ben torpidonun içinde yaratık besliyorum :D Bu gün kız arkadaşım diyoki ''bu ne ya ne oluyor?'' Dedim korkma... Servislerin bu konuda azda olsa yardımı olduğunu yazmıştı arkadaşlar... Ama sonuç olarak o yola hangi aracı koyarsan koy o sesleri alacaksın :(

3. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    aracınızda cam filmi veya extra tesisat , jant yay lastik varmnıdır?

4. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    ohhoooo herkesde war aynı dert =) bi süre sonra duymuosun yada radyoyu aç =)

5. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    Bide işin enteresanı benim torpidodan gelen ses araç dururkende geliyor... Yani aracın en sessiz olduğu anda :)

6. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    araçta en ufak bir değişiklik yapımadı whiteline kardeşim ama dediğiniz gibi türkiye yollarında maalesefbu sorunlar olacak.

7. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    yaptırmayı deneyecegim bu hafta sonu 45000 bakım var ayrıca bu sesleri gidermek için kapıları falan sökseler sıksalar keza torpidoyu da ne bileyim mutlaka extra işçilik isterler degil mi ne dersiniz???

8. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    bence isterler diye düşnüyorum kardeşim ama en iyi yöntem müziğin sesini açmak olucaktır :)

9. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    neyse hayırlsı demekki tek sorunu yaşayan ben değilim.

10. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    sağolun arkadaşlar teşekkürler

Sayfayı Paylaş